MMA PLKrwawy SportTrener Murańskiego: Na macie bił się z naprawdę dobrymi zawodnikami jak równy z równym! [WIDEO]

Trener Murańskiego: Na macie bił się z naprawdę dobrymi zawodnikami jak równy z równym! [WIDEO]

Robert Maruszak wraca do rywalizacji i już jutro wystąpi na Krwawy Sport 5. Warto zaznaczyć, że Maruszak to również trener Mateusza Murańskiego. Zawodnik wagi ciężkiej chwali ”Murana” i zapewnia, że rywal oraz fani będą zaskoczeni podczas najbliższego starcia.

Maruszak

Ponad 260 kilogramów testosteronu w małej klatce Krwawego Sportu 🔥 Szykuje się konkretna awantura🤯 Robert Maruszak walczacy wcześniej dla FEN, czy KOK zmierzy się ze 145 kilowym Bartoszem Sarbiewskim😬‼️ Sarbiewski po ponad 15 letniej odsiadce wyszedł na wolność, a teraz wraca do rywalizacji sportowej 👊 Zanim trafił za kraty był zawodnikiem judo, który sukcesy odnosił w Polsce i za granicą. Po drugiej stronie muru jego serce skradły uderzane sporty walki‼️ To będzie awantura⚡⚡⚡

Maruszak: Zrobił ogromne postępy i się stara!

Robert Maruszak jest pod wrażeniem jak w szybkim tempie Mateusz Murański robi postępy.

Teraz mu obiecałem, że następne sparingi nagram i będzie pewniejszy siebie. Jestem zaskoczony, bo zrobił ogromne postępy i się stara, jest zdeterminowany i ma charakter. Będziecie zaskoczeni przy tej następnej walce jak zobaczycie jego formę/dyspozycję.

Cały wywiad poniżej:

Zobacz także:

Najman i Boniek wchodzą w dyskusję: Tylko dlaczego od razu fotel prezesa?

Zbigniew Boniek postanowił zareagować i wspomniał o gali MMA VIP 4, która ma się odbyć dwudziestego piątego lutego. Legendarny piłkarz postanowił zapytać ”El Testostrona” czy gala się odbędzie i ponadto skomentował zamieszanie przy ”Słowiku”.

Malik Montana komentuje sytuację z Słowikiem! Widzieliście?

Mosa Ghawsi znany wszystkim jako Malik Montana za pomocą instagrama odpowiadał na pytania widzów. Pojawił się oczywiście pytanie o sytuację z Andrzejem Zielińskim, ps. ”Słowikiem”, który został ogłoszony jako boss MMA VIP. Po tej informacji w mediach powstała prawdziwa burza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis