MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipHector Lombard będzie bronił pasa BKFC! Wiemy z kim zmierzy się w walce bez rękawic!

Hector Lombard będzie bronił pasa BKFC! Wiemy z kim zmierzy się w walce bez rękawic!

Wiemy już kiedy i w walce z kim Hector Lombard będzie bronił pasa mistrzowskiego organizacji BKFC. Organizacji, która produkuje walki na gołe pięści.

Hector Lombard

Rywalem Lombarda będzie “stary znajomy”, który na luzaku chciał zrobić z nim face to face i wyzwać do walki, ale z Kubańczykiem w tamtym momencie nie było szans na zrobienie jakiegokolwiek staredownu.

Chodzi oczywiście o Lorenzo Hunta, a sytuacja, w której panowie się pobili wyglądała tak:

Hector Lombard będzie bronił pasa BKFC!

Hector Lombard tytuł mistrzowski BKFC zdobył pokonując innego wetarana klatek – Jasona RIggsa. Kubański judoka może pochwalić się serią 3-0 w walkach na gołe pięści. Wcześniej Lombard pokonywał Kendalla Grove’a i Davida Mundella.

Jego rywal – Lorenzo Hunt ma już sześć walk stoczonych na zasadach boksu bez rękawic. Jego rekord to 5-1. Ostatnią walkę stoczył w kwietniu na gali BKFC 17, gdzie pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Josha Dyera.

Zobacz także:

Złoto dla Polski. Magomedmurad Gadżijew mistrzem świata w zapasach!

Zapaśnik AKS Magomedmurad Gadżijew wywalczył tytuł mistrza świata w stylu wolnym. Piotrkowski zawodnik podczas turnieju w Oslo triumfował w wadze 70 kg. To największy sukces w jego karierze i jedno z największych osiągnięć w historii piotrkowskich zapasów.

Mansur Azhiev będzie bronił mistrzowskiej szabli na Armia Fight Night 11

Niepokonany Mistrz Armia Fight Night kategorii piórkowej Mansur Azhiev (6-0) stanie do obrony tytułu 5 listopada w Łodzi!

Ujawniono sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11: Jest to trzeci najlepszy wynik w historii

Ujawniono sprzedaż PPV na galę FAME MMA 11! Okazuje się, że nie trzeba mieć w rozpisce największych freakowych gwiazd, by wykręcić bardzo dobre wyniki sprzedażowe!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis