MMA PLCiekawostkiHasbulla przyjmuje wyzwanie zawodnika UFC! “Zmiażdżę go bardzo łatwo!”

Hasbulla przyjmuje wyzwanie zawodnika UFC! “Zmiażdżę go bardzo łatwo!”

Zabawa trwa dalej! Tiktoker Hasbulla przyjmuje wyzwanie zawodnika UFC Rafaela Fizieva! W mediach społecznościowych trwa właśnie zabawna wymiana między zawodnikiem UFC, a tym rosyjskim tiktokerem.

Hasbulla przyjmuje wyzwanie zawodnika UFC

Wszystko wzięło się stąd, że Rafael Fiziev po pokonaniu Bobby’ego Greena na minionej gali UFC 265 w wywiadzie w oktagonie wyzwał do walki właśnie Hasbullę. Rosjanin zrobił to w rozmowie z Danielem Cormierem. Więcej o tej sprawie pisaliśmy -> TUTAJ.

Hasbulla przyjmuje wyzwanie zawodnika UFC! “Zmiażdżę go bardzo łatwo!”

Teraz mamy pośrednią odpowiedź samego Hasbulli, który ponownie robi szum wokół siebie! Rosyjski tiktoker i postać uwielbiana przez wielu internautów zgadza się na walkę z Fizievem.

Poniższy film jest przeróbką jednego z użytkowników internetu, więc nie należy traktować go poważnie. Choć czy ktokolwiek z Was traktuję sprawę tej walki poważnie? Tutaj chodzi właśnie o dobrą zabawę, bez kija wiadomo gdzie:

Kim jest ”Mini Khabib”?

Hasbulla Magomedov to przede wszystkim bloger i tiktoker. Magomedov na instagramie udzielał się już w listopadzie 2020 roku, ale największe zainteresowanie zyskał w tym roku na Tik Toku.

Z nową sławą bogactwo Hasbulla mocno wzrosło. Wojownik z Machaczkały swoimi filmami wzbudził szacunek i zainteresowanie środowiska MMA.

Warto zaznaczyć, że Magomedov ma ukończone 18-lat. Hasbulla ma stwierdzoną chorobę genetyczną i posiada cechy dziecięce. Według wywiadu, który Hasbulla udzielił SportsKeeda, ma on 3 stopy i 4 cale.

Zobacz także:

Zapłakana Karolina Kowalkiewicz po UFC 265: Trzeba zaleźć jakąś nową pasję w życiu

W sieci pojawiło się bardzo smutne oświadczenie, w którym zapłakana Karolina Kowalkiewicz wypowiada się po porażce z Jessicą Penne na minionej gali UFC 265 w Houston. Polka tam przegrała piątą walkę w oktagonie z rzędu i najprawdopodobniej zakończy sportową karierę.

UFC 267: Trzech Polaków na jednej karcie! Mocny rywal Tybury!

Marcin Tybura wraca do klatki UFC! Polak zawalczy na gali UFC 267, a rywalem zawodnika Ankos MMA będzie Alexander Volkov.

GROMDA Beach: “Brodacz” zdemolował korpus “Stolary” i wygrał finał turnieju!

Łukasz “Brodacz” Załuska mądrze rozegrał decydującą walkę. Rozbił Dawida “Stolarę” Stolarski w finale turnieju na gali GROMDA Beach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis