MMA PLGROMDAGROMDA Beach: “Brodacz” zdemolował korpus “Stolary” i wygrał finał turnieju!

GROMDA Beach: “Brodacz” zdemolował korpus “Stolary” i wygrał finał turnieju!

Łukasz “Brodacz” Załuska rozbił Dawida “Stolarę” Stolarski w finale turnieju na gali GROMDA Beach.

GROMDA Beach Brodacz

Spokojny początek walki. “Brodacz” dopadał do przeciwnika pod linami. Zaatakował na korpus i mieliśmy pierwsze liczenie.

Już na początku drugiej rundy Załuska zamknął przeciwnika w narożniku Trafił bardzo mocnym sierpowym co spowodowało kolejny nokdaun. “Brodacz” kontynuował atak, tym razem na korpus. Znowu liczenie. Po chwili kolejne. Załuska potwornie obijał tułów przeciwnika i jeszcze pod końcem rundy “Stolara” ponownie był liczony.

“Brodacz” konsekwentnie obijał korpus oponenta. Liczenie! Znowu potężne uderzenia na tę okolice ciała. Tym razem przeciwnik już nie wstał. Koniec walki!

Zobacz także:

GROMDA Beach – wyniki

Kolejna ekscytująca gala walk na gołe pięści. Czeka nas 8-osobowy turniej i superfighty. Tym razem wszystko z udziałem kibiców i w wakacyjnej scenerii.

UFC 267: Trzech Polaków na jednej karcie! Mocny rywal Tybury!

Marcin Tybura wraca do klatki UFC! Polak zawalczy na gali UFC 267, a rywalem zawodnika Ankos MMA będzie Alexander Volkov.

Shamil Musaev przedłuża kontrakt z KSW! Zapowiada marsz po pas mistrzowski! Kto teraz?

Niepokonany 27-letni Rosjanin Shamil Musaev przedłuża kontrakt z KSW! Informację o podpisaniu kontraktu z polskim gigantem zawodnik przekazał w swoich mediach społecznościowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis