MMA PLCiekawostkiZawodnik UFC wyzywa Hasbullę! Rafael Fiziev show na UFC 265 [WIDEO]

Zawodnik UFC wyzywa Hasbullę! Rafael Fiziev show na UFC 265 [WIDEO]

To prawda! Zawodnik UFC wyzywa tiktokera Hasbullę! Rafael Fiziev dał prawdziwe show na gali UFC 265, gdzie najpierw po fenomenalnej walce pokonał decyzją Bobby’ego Greena, a potem wyzwał na pojedynek rosyjskiego tiktokera.

Rafael Fiziev skradł serca nie tylko właścicielom UFC, którzy jego walkę z Bobbym Greenem nagrodzili bonusem pieniężnym za “walkę wieczoru” wczorajszej gali UFC 265. Rosjanin skradł serca także fanom mediów społecznościowych, w których bardzo aktywny jest rosyjski tiktoker Hasbulla!

Zawodnik UFC wyzywa Hasbullę! Rafael Fiziev show na UFC 265 [WIDEO]

W wywiadzie z Danielem Cormierem po walce na UFC 265, Fiziev rzucił wyzwanie Hasbulli:

Wyzwania tego nie należy traktować poważnie, ale jeśli Fiziev chciał zrobić wokół siebie trochę szumu medialnego, to właśnie ten cel osiągnął!

Kim jest ”Mini Khabib”?

Hasbulla Magomedov to przede wszystkim bloger i tiktoker. Magomedov na instagramie udzielał się już w listopadzie 2020 roku, ale największe zainteresowanie zyskał w tym roku na Tik Toku.

Z nową sławą bogactwo Hasbulla mocno wzrosło. Wojownik z Machaczkały swoimi filmami wzbudził szacunek i zainteresowanie środowiska MMA.

Warto zaznaczyć, że Magomedov ma ukończone 18-lat. Hasbulla ma stwierdzoną chorobę genetyczną i posiada cechy dziecięce. Według wywiadu, który Hasbulla udzielił SportsKeeda, ma on 3 stopy i 4 cale.

Zobacz także:

Zapłakana Karolina Kowalkiewicz po UFC 265: Trzeba zaleźć jakąś nową pasję w życiu

W sieci pojawiło się bardzo smutne oświadczenie, w którym zapłakana Karolina Kowalkiewicz wypowiada się po porażce z Jessicą Penne na minionej gali UFC 265 w Houston. Polka tam przegrała piątą walkę w oktagonie z rzędu i najprawdopodobniej zakończy sportową karierę.

UFC 267: Trzech Polaków na jednej karcie! Mocny rywal Tybury!

Marcin Tybura wraca do klatki UFC! Polak zawalczy na gali UFC 267, a rywalem zawodnika Ankos MMA będzie Alexander Volkov.

GROMDA Beach: “Brodacz” zdemolował korpus “Stolary” i wygrał finał turnieju!

Łukasz “Brodacz” Załuska mądrze rozegrał decydującą walkę. Rozbił Dawida “Stolarę” Stolarski w finale turnieju na gali GROMDA Beach.