MMA PLHighleagueHardkorowy Koksu przed High League 3 twierdzi, że Robur nie ma z nim szans. Wskazał też najtrudniejszego rywala w karierze [WIDEO]

Hardkorowy Koksu przed High League 3 twierdzi, że Robur nie ma z nim szans. Wskazał też najtrudniejszego rywala w karierze [WIDEO]

Jedną z najgłośniejszych walk nadchodzącej gali High League 3 będzie pojedynek Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika. Ten drugi rozmawiał z MMA.PL tuż po konferencji prasowej promującej nadchodzące wydarzenie.

Hardkorowy Koksu przed High League 3

Gala High League 3 odbędzie się już 4 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Hardkorowy Koksu przed High League 3

Co Hardkorowy Koksu myśli o swoim najbliższym rywalu?

“Znam go, parę razy się widzieliśmy. Chłopak sobie radzi. Ale myślę, że on psychicznie może wysiadać i na pewno jest ta różnica siły, wszystkiego, że nie ma szans. On myśli, że ma szansę, ale nie ma jej. Ta moja siła rozwali go na kawałki.”

Jednocześnie Burneika wskazał najtrudniejszego rywala w swojej zawodowej karierze. Zgadniecie kogo określił mianem “najtrudniejszym”? Przypominamy, że Burneika w karierze w MMA walczył z Popkiem Monsterem, Dawidem Ozdobą i Marcinem Najmanem.

Całą rozmowę z Hardkorowym Koksem przed High League 3 możecie zobaczyć poniżej:


High League 3 – aktualna karta walk:
Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Alan ”Alan Człowieku” Godziński vs Przemysław ”Kolar” Kolarczyk
Paweł ”Scarface” Bomba vs Mateusz ”Tarzan” Leśniak

Zobacz także:

Zarobki w UFC? Dana White: Jake Paul wygaduje bzdury pod kliknięcia

Zarobki w organizacji UFC to temat długi jak sieć autostrad w Chinach. Są zwolennicy systemu promowania zawodników amerykańskiego giganta, ale są i poważni krytycy. Jake Paul należy do tego drugiego grona osób. Dana White za to broni wypłat gwarantowanych przez UFC.

Załęcki apeluje do High League o walkę wieczoru: To będzie najciekawsza walka, widzowie tego chcą! Widzieliście?

Denis Załęcki podczas ostatniego nagrania apelował do organizacji High League. ”Bad Boy” uważa, że jego starcie z Mateuszem Kubiszynem mogłoby spokojnie zostać main eventem najbliższego wydarzenia. Denis podkreśla, że podobne odczucia ma wielu kibiców. Czy jest na to szansa? Zapewne takie pytanie padnie podczas dzisiejszej konferencji High League 3, która startuje od godziny 19:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis