MMA PLConor McGregorGwiazda WWE wspiera Conora McGregora przed UFC 264. Jej głos pojawił się w spocie promującym galę [WIDEO]

Gwiazda WWE wspiera Conora McGregora przed UFC 264. Jej głos pojawił się w spocie promującym galę [WIDEO]

Gwiazda WWE wspiera Conora McGregora przed jego występem na gali UFC 264. To tam – w najbliższy weekend – po raz trzeci w karierze skrzyżuje rękawice z Dustinem Poirierem.

Trylogia z “Diamentem” będzie walką wieczoru całego wydarzenia, a zwycięzca pojedynku najprawdopodobniej otrzyma od UFC szansę walki o pas mistrzowski wagi lekkiej.

Gwiazda WWE wspiera Conora McGregora przed UFC 264. Jej głos pojawił się w spocie promującym galę [WIDEO]

Stacja BT Sport z okazji powrotu McGregora przygotowała specjalny spot promujący jego najbliższą walkę, w której swój głos udostępniła gwiazda WWE Becky Lynch.

Lynch jest szeroko rozpoznawalną zawodniczką WWE z Irlandii. Mówi się, że jeśli McGregor jest najsłynniejszym irlandzkim sportowcem, to Lynch jest jego kobiecym odpowiednikiem.

Oto, co Becky Lynch mówi w materiale promocyjnym:

“Niektórzy rodzą się, by obierać środkowy – najbezpieczniejszy pas na drodze. Ale my, wojownicy rodzimy się z czymś co mamy w sobie – światło i ciemność, ogień i lód, dobro i zło, z czymś co prowadzi nas na inny pas, na pas, który grozi rozbiciem. Bo każda walka nie toczy się w klatce, ale w głowie…”

Zobacz także:

Dwóch Murańskich zawalczy na gali Najmana? „Musisz Marcinku trochę posmarować!”

To byłoby spore zaskoczenie! O walce Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem wspomina się od dłuższego czasu. A co, gdyby na trzeciej edycji MMA VIP wystąpił również jego syn – Mateusz Murański? ”Muran” zabrał głos w tej sprawie na instagramie.

Mirosław Okniński kończy współpracę z Kołeckim! “Czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku…” Zaskoczeni?

Trener Mirosław Okniński kończy współpracę z Sylwestrem Kołeckim! Właściciel Akademii Sportów Walki Wilanów o odejściu jednego z braci Kołeckich spod swoich skrzydeł poinformował w mediach społecznościowych.