MMA PLBabilon MMAMirosław Okniński kończy współpracę z Kołeckim! “Czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku…”

Mirosław Okniński kończy współpracę z Kołeckim! “Czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku…”

Trener Mirosław Okniński kończy współpracę z Sylwestrem Kołeckim! Właściciel Akademii Sportów Walki Wilanów o odejściu jednego z braci Kołeckich spod swoich skrzydeł poinformował w mediach społecznościowych.

Okniński kończy współpracę z Kołeckim

Poniższa wiadomość pojawiła się na stronie trenera Oknińskiego na Facebooku wczoraj w nocy.

Mirosław Okniński kończy współpracę z Kołeckim! “Czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku…”

Jak czytamy w oświadczeniu, zdaniem trenera Oknińskiego Sylwester Kołecki i Akademia Sportów Walki od początku współpracy nie byli sobie oddani, a brat Szymona Kołeckiego dzielił obowiązki sportowe między dwoma klubami:

“Sylwek Kołecki nie jest już zawodnikiem Akademia Sportów Walki Wilanów. Dla Akademii wygrał trzy walki. Akademia Sportów Walki Wilanów nie odpowiada za prowadzenie dalszej kariery Sylwestra Kołeckiego.

Nie ma konfliktu. Ja czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku. Nie można być w dwóch klubach, trzeba wybrać jeden.”

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Mirek Okniński 18 min. Sylwek Kołecki Nie jest już zawodnikiem Akademia Sportow Walki Wilanow dla Akademii wygrał trzy walki Akademia Sportow Walki Wilanów nie odpowiada za prowadzenie dalszej kariery Sylwestra Koleckiego. Nie ma konfliktu. Ja czułem że nie gramy W jednej drużynie od początku nie można być w dwóch klubach trzeba wybrać jeden. 3 Komentarze: Lubię to! Udostępniono 5 razy Dodaj komentarz Udostępnij”

Sylwester Kołecki w MMA posiada obecnie rekord 3-0, a swoją ostatnią walkę stoczył w maju na gali Babilon MMA 22, gdzie znokautował w pierwszej rundzie Konrada Konkela.

Jak myślicie, barwy jakiego klubu będzie teraz reprezentował Sylwester Kołecki?

Zobacz także:

Jan Błachowicz o Jonie Jonesie: Tam jest bajzel w głowie!

Nie daje za wygraną mistrz kategorii półciężkiej – Jan Błachowicz. Polak po raz kolejny w dość ostry sposób wypowiada się o swoim niedoszłym rywalu – Jon Jonesie. “Tam jest bajzel w głowie!” – powiedział o byłym czempionie Błachowicz.

Michał Milowicz zrobił sobie tatuaż polskiej organizacji MMA, ale… nie jest pierwszym! Widzieliście?

Popularny aktor i celebryta Michał Milowicz zrobił sobie tatuaż polskiej organizacji MMA! W swoich mediach społecznościowych opublikował film z dziarania!

Adrian Kępa vs. Mansur Azhiev – kolejna walka mistrzowska na Armia Fight Night 10

Adrian Kępa (8-5) podejmie niepokonanego Mansura Azhieva (5-0)  w walce o szablę mistrzowską!
Już 16 lipca podczas dziesiątej edycji gali Armia Fight Night będziemy mieli okazję podziwiać niezwykle emocjonujące starcie, do jakiego bez wątpienia dojdzie pomiędzy Adrianem Kępą a Mansurem Azhievem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis