MMA PLBoksPięściarz Nikołaj Wałujew miga się od wyjazdu na front?

Pięściarz Nikołaj Wałujew miga się od wyjazdu na front?

Nikołaj Wałujew zadeklarował, że stawi się w wojskowej komisji rekrutacyjnej, a teraz miga się od wyjazdu na front? We wrześniu ogłoszono mobilizację w Rosji.

Wałujew

49-latek to przede wszystkim były dwukrotny zawodowy mistrz świata organizacji WBA w kategorii ciężkiej. Ostatni pojedynek stoczył w 2009 roku w Niemczech. Rosjanin po 12-rundach przegrał na punkty z Davidem Haye.

Nikołaj po zakończeniu kariery w boksie postanowił pójść w stronę polityki. Wałujew w 2011 roku wystartował w wyborach parlamentarnych. Rosjanin otrzymał mandat z listy partii ”Jedna Rosja” – największa partia w Rosji.

Pięściarzowi przeszła ochota na wojowanie?

Jak donosi magazyn Life w tym tygodniu Nikołaj Wałujew zaczął narzekać na ból nogi i z tego też powodu spędził noc w szpitalu. Wielu internautów w tym momencie spekuluje, że pięściarzowi przeszła ochota wyjazdu na front.

Przedstawiciele Wałujewa dementują informacje odnośnie pobytu Wałujewa w szpitalu. Pięściarz we wrześniu w rozmowie z portalem Izwestia zdradził, że zamierza iść na front.

Część armii rosyjskiej, którą dysponujemy i oddziały milicji republiki Donbasu to za mało. Częściowa mobilizacja następuje, abyśmy mogli uwolnić większy zasób bojowy

Zobacz także:

Damian Janikowski sparował z 25 kilo cięższym Karwatem! Jak to się skończyło? [WIDEO]

Na kanale Strong Ekipa pojawił się materiał z Damianem Janikowskim. Co ciekawe doszło do sparingu pomiędzy freak fighterem, a medalistą olimpijski w zapasach. Janikowski był pod wielkim wrażeniem. 

Kolejna przegrana byłego mistrza KSW! Teraz Mineeva czeka walka na froncie wojennym! [WIDEO] Widzieliście?

Vladimir Mineev (16-1-1) doświadczony zawodnik MMA i uznany kick-boxer stoczył ostatni pojedynek przed wysłaniem na front. Mistrz organizacji AMC Fight Night został powołany do wojska w ramach częściowego rozkazu mobilizacyjnego prezydenta Rosji – Władimira Putina. Rosjanin wystąpił przed własną publicznością, gdy w formule K-1 przed czasem odprawił byłego mistrza KSW – Fernando Rodriguesa Jr. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis