MMA PLNajnowszeFAME MMAWpadka jednego z właścicieli FAME MMA? Gola zdradził najbliższego rywala Ferrariego?

Wpadka jednego z właścicieli FAME MMA? Gola zdradził najbliższego rywala Ferrariego?

Wojciech Gola zasugerował kto będzie kolejnym przeciwnikiem Amadeusza Roślika? Mateusz Kaniowski, który prowadził wywiad nie ma wątpliwości. Przypomnijmy, że Roślik miał wystąpić podczas pierwszego wydarzenia ”MOVE”, lecz ostatecznie z pomysłu zrezygnowano. Powód? Ryzyko doznania niepotrzebnej kontuzji przed ważną walką.

Gola

W kontekście FAME MMA 16 mówiło się o potencjalnym starciu z Kamilem Łaszczykiem czyli doświadczonym i cenionym pięściarzem. Ostatecznie ”Szczurek” nie mógł wystąpić na najbliższej freakowej gali.

”Ferrari” zmierzył się ostatecznie z Mariuszem ”Hejterem” Słońskim. Niespodzianki nie było… Amadeusz szybko i efektownie w pierwszej rundzie zdemolował rywala.

Gola: Można to już powiedzieć!

Wojciech Gola w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim za mocno zasugerował kto będzie najbliższym przeciwnikiem Amadeusza Roślika? Zobaczcie sami.

Mateusz Kaniowski: Tutaj Boxdel poddał wątpliwość tą kontuzję Ferrariego?

Wojciech Gola: Nie no ogólnie Amadi, to trochę nie pomyślał, bo poleciał na wakacje. Zasłużył na to oczywiście, żeby odpocząć no i właściwie on wraca chyba jutro. No wiesz może nie ogarnął, że będzie jakiś media trening, konferencja, no i też ma walkę u nas. To jest drugi czynnik. Z jego menadżerem rozmawialiśmy, który sam do nas zadzwonił, że to może nie jest najlepszy pomysł, bo to będzie największa/najważniejsza walka w jego karierze. Można to już powiedzieć, więc nie chcieliśmy ryzykować i narażać go na kontuzje – taka decyzja.  

Mateusz Kaniowski: Czyli udało się dopiąć walkę z Łaszczykiem?

Wojciech Gola: Zobaczymy.

Mateusz Kaniowski: Nie no poczekaj powiedziałeś przed chwilą…

Wojciech Gola: Powiedziałem bardzo ważna walka, ale czy to będzie Łaszczyk? Zobaczymy.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Znamy szczegóły pożegnalnej walki legendarnego Fedora Emelianenko! ”Car” wraca do klatki! Widzieliście?

Czwartego lutego właśnie wtedy odbędzie się pożegnalna walka legendarnego Fedora Emelianenko (40-6). ”Car” podczas gali Bellator 290 w Kalifornii dostanie szansę na zrewanżowanie się Ryanowi Baderowi (30-7).

Rosyjskie władze oskarżone! Doprowadzili do tragedii?

Jak informuje portal ”Chita” – mistrz świata Oleg Sorokaniuk popełnił samobójstwo. Ojciec zawodnika oskarża rosyjskie służby państwowe o przyczynienie się do tragedii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis