Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLGROMDAGROMDA 13: Świat zawsze potrzebował bohaterów [WIDEO]

GROMDA 13: Świat zawsze potrzebował bohaterów [WIDEO]

Świat zawsze potrzebował bohaterów. A my wychowani na kultowych filmach. Dane słowo miało wartość i nikt się nie mazał bo… chłopaki nie płaczą. Świat wartościowych idoli, którzy stawali się legendami i których losy śledził każdy. Ci którzy robili robotę… a nie tylko gadali.

GROMDA 13 trailer
Foto: GROMDA

Wielkie walki na które wstawali wszyscy. Dające niezapomniane emocje. Królowie ringu wygrywali serca oraz pamięć kibiców. Czas aby znów poczuć te emocje.

GROMDA 13 – KUP PPV – https://gromda.tv
26.05.2023 – LIVE on PPV on https://gromda.tv

Historia tworzy się na naszych oczach. Hitowe starcie najlepszych z najlepszych! Czas poznać niekwestionowanego i niepokonanego mistrza walk na gołe pięści GROMDA.

Hitowe starcie na gali GROMDA 13! DON DIEGO vs BALBOA już 26 maja w krwawy piątek!

Najlepsi z najlepszych fighterów walk na gołe pięści. Najtwardsi i walczący zawsze do końca. Każdy z nich udowodnił, że ma waleczne serducho, stalowy charakter i wielkie cohones do mocnej bitki. Czas poznać najlepszego, niekwestionowanego i niepokonanego mistrza walk na gołe pięści GROMDA. Historyczne starcie, które zapiszę nowy rozdział w historii i wyłoni najtwardszego gościa w tej grze.

DON DIEGO, czyli pogromca TYSONA, karciciel chuliganów i profesor dający lekcję pokory dla samozwańczych bad boy-ów. Stanie do walki z królem nokautu walk na gołe pięści, wściekłym bykiem, żywą legendą oraz międzynarodowym championem, BALBOĄ.

GROMDA 13 – KUP PPV – https://gromda.tv

26.05.2023 – LIVE on PPV on https://gromda.tv

GROMDA. Nie ma miękkiej gry.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

PPV FAME MMA 18: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

PPV FAME MMA 18 nadszedł w końcu ten dzień! Organizacja zapewniła nam aż 10 emocjonujących walk, które odbędą się już dzisiaj w Łódzkiej Atlas Arenie. Widowisko będzie można oglądnąć odpłatnie na stworzonej przez Fame MMA platformie. Gdzie oglądać gale? Ile kosztuje PPV? Jaka cena transmisji? Tego dowiecie się z tego artykułu.

Straszliwe spojrzenie Pasternaka w stronę Szeligi! ”Wampir” stoczy pierwszą walkę w FAME MMA! 

Już dziś w Łodzi odbędzie się gala FAME MMA 18. Swój debiut w wspomnianej organizacji odnotuje doświadczony zawodnik MMA – Michał Pasternak. ”Wampir” w formule K-1 (małe rękawice) zmierzy się z Piotrem ”Szeli” Szeligą. Bez zaskoczenia podopieczny Mirosława Oknińskiego jest zdecydowanym faworytem. Podczas ostatniego face to face przed walką widzieliśmy głębokie spojrzenie!

Juras szczerze na temat dopingu: Nikogo nie interesuje czy ktoś bierze!

Łukasz Jurkowski pojawił się w programie „KLATKA po KLATCE” prowadzonego przez Artura Mazura dla serwisu sportowefakty.wp.pl. Pierwszy Hall of Fame KSW wypowiedział się na temat stosowania środków wspomagających przez zawodników oraz przedstawił swoją perspektywę z czasów, kiedy wojował w KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis