MMA PLNajnowszeFAME MMAStraszliwe spojrzenie Pasternaka w stronę Szeligi! ”Wampir” stoczy pierwszą walkę w FAME MMA! 

Straszliwe spojrzenie Pasternaka w stronę Szeligi! ”Wampir” stoczy pierwszą walkę w FAME MMA! 

Już dziś w Łodzi odbędzie się gala FAME MMA 18. Swój debiut w wspomnianej organizacji odnotuje doświadczony zawodnik MMA – Michał Pasternak. ”Wampir” w formule K-1 (małe rękawice) zmierzy się z Piotrem ”Szeli” Szeligą. Bez zaskoczenia podopieczny Mirosława Oknińskiego jest zdecydowanym faworytem. Podczas ostatniego face to face przed walką widzieliśmy głębokie spojrzenie!

Pasternak

Warto dodać, że na tej samej gali swój debiut również odnotuje inny uznany sportowiec. Mowa oczywiście o Tomaszu Gromadzkim. ”Zadyma” w formule MMA zmierzy się z Alanem ”Alanikiem” Kwiecińskim. Gromadzki to przede wszystkim doświadczony pięściarz, ale też dobry i utytułowany kick-boxer. Swój charakter i umiejętności ”Zadyma” pokazywał choćby na gali GROMDA, gdzie dawał naprawdę krwawe i widowiskowe wojny!

W main evencie zobaczymy Amadeusza Roślika, który może stoczyć dwie walki jednego wieczoru. Byłoby to najpierw starcie z Kacprem Błońskim, a następnie z Marcinem Dubielem.

Ostatnie face to face!

Wczoraj odbył się media trening i ceremonia ważenia przed galą FAME MMA 18, która już dziś odbędzie się w Łodzi. Michał Pasternak głęboko w oczy spojrzał swojemu przeciwnikowi. To było straszliwe spojrzenie!

Sami zobaczcie [TUTAJ]

Całą galę można oglądać TUTAJ!

Zobacz także:

Walka Błachowicz-Pereira eliminatorem do walki o pas! Menadżerka Polaka zabiera głos! Co wy na to?

To jest dopiero informacja! Jak się okazuje starcie Jana Błachowicza z Alexem Pereirą ma być eliminatorem do walki o pas mistrzowski w kategorii półciężkiej. Wspomnianą informację zdradziła menadżerka Polaka – Dorota Jurkowska.

Daniel Cormier o walce Błachowicz-Pereira: Jak Alex poradzi sobie z Janem?

Daniel Cormier i Michael Bisping na YouTubie skomentowali ostatnio ogłoszone hitowe starcie pomiędzy Janem Błachowiczem, a Alexem Pereirą. Do ich starcia dojdzie dwudziestego dziewiątego lipca na gali UFC 291.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis