MMA PLSzadzińskiGracjan Szadziński reaguje na słowa Don Kasjo: Dajcie mi go!

Gracjan Szadziński reaguje na słowa Don Kasjo: Dajcie mi go!

Czy to będzie kolejny rywal Don Kasjo? Zawodnik kategorii lekkiej KSW jest otwarty na walkę!

Nie ma wątpliwości, że Kasjusz Życiński to w ostatnich tygodniach jedno z najgłośniejszych nazwisk w polskim świecie sportów walki. Popularny Don Kasjo często rzuca w mediach śmiałe zapowiedzi odnośnie tego z kim chciałby się zmierzyć i kogo by pokonał.

W ostatnim czasie w jednej z rozmów zawodnik przyznał, że w jego opinii pokonałby w boksie Floyda Mayweathera. Dość śmiała opinia biorąc pod uwagę fakt, że mówimy tu o mistrzu świata i niekwestionowanej legendzie pięściarstwa. W podobnym tonie, gwiazda Fame MMA wypowiedziała się na temat Marcina Różalskiego i jednego z najlepszych zawodników kategorii lekkiej w Polsce, Mateusza Gamrota. Don Kasjo zasugerował nawet, że chętnie zmierzy się z Gamerem po tym jak wygra z Normanem Parke.

Dajcie mi go!

Do tych zapowiedzi odniósł się w ostatnim czasie Gracjan Szadziński. Terminator w krótkich słowach skomentował wypowiedzi medialne Kasjusza.

Dajcie mi go!

Czy taka walka może dojść do skutku? Cieżko stwierdzić, ze względu na zawiłości kontraktowe zawodników związanymi z KSW. Nie ma jednak wątpliwości, że gdyby Don Kasjo wszedł do ringu z “Terminatorem” to czekałoby go bardzo ciężkie zadanie. Szadziński słynie z mocnego ciosu, o czym na własnej skórze przekonał się między innymi Maciej Kazieczko.

Czy zdaniem Kasja ktoś jest w stanie go pokonać?

Okazuje się, że tak! W jednym z wywiadów, Don Kasjo przyznał, że nie dałby rady w pojedynkach z Anthonym Joshuą i Deontayem Wilderem.

Chcielibyście zobaczyć walkę Don Kasjo – Gracjan Szadziński?

Zobacz także:

Były mistrz KSW znów wygrywa w świetnym stylu! Chcielibyście, aby Koike wrócił do KSW?

Kleber Koike Erbst (27-5-1) ma za sobą trzecie zwycięstwo z rzędu. Były mistrz KSW wystąpił na dzisiejszej gali Rizin FF 27 w mieście Nagoja. Japończyk odnotował następną efektowną wygraną.