MMA PLNajnowszeK-1Szadziński-Rajewski w co-main evencie Strike King! To będzie stójkowa wojna zawodników KSW!

Szadziński-Rajewski w co-main evencie Strike King! To będzie stójkowa wojna zawodników KSW!

Ogłoszenie świetnie zapowiadającego się starcia! W tym momencie poznaliśmy co-main event nowo powstałej organizacji Strike King, która będzie się specjalizować w walkach K-1 (w małych rękawicach). Zobaczymy dwóch zawodników KSW – Gracjana Szadzińskiego i Łukasza Rajewskiego. Datę wydarzenia poznamy lada moment.

Szadziński

Przypomnijmy, że na tej samej gali swój start odnotuje Tomasz Sarara czy chociażby Mariusz ”Wiking” Wach. To jednak nie koniec niespodzianek – jak zapewnia jeden z właścicieli organizacji Bartosz Batra.

“Terminator” w największej organizacji w naszym kraju odnotował osiem walk. Szadziński wrócił do startów w styczniu poprzedniego roku, gdy w drugiej odsłonie znokautował Francesco Moricce. W ostatnich pojedynkach Gracjan musiał uznać wyższość przeciwników – Valeriu Mirceai oraz Wilsona Vareli. Szadziński w swoim dorobku ma chociażby efektowne zwycięstwo z Paulem Redmondem. 

Znamy co-main event!

No to już oficjalnie w co-main evencie Strike King 1 zobaczymy świetnie zapowiadający się pojedynek pomiędzy Gracjanem Szadzińskim, a Łukaszem Rajewskim. Już na papierze starcie te gwarantuje fajerwerki. 

CO-MAIN EVENT 🦁 I GALA STRIKE KING: 🔥 Gracjan Szadziński vs Łukasz Rajewski 🔥💪 Gracjan Szadziński 💪 Łukasz "Raju"…

Posted by Strike King on Wednesday, November 29, 2023

”Raju” ma za sobą jedenaście startów w organizacji KSW. W ostatnim czasie Rajewski ma gorszą serię, lecz warto zaznaczyć, że jeszcze w styczniu tego roku już pod koniec pierwszej odsłony znokautował solidnego Sahila Siraja. W ostatniej walce Łukasz po pełnym dystansie przegrał z Wilsonem Varelą. Tym samym Szadzińskiego i Rajewskiego łączy fakt, że obaj w ostatnich starciach musieli uznać wyższość reprezentanta Francji. 

 Reprezentant Czerwonego Smoka to przede wszystkim Mistrz Polski, Europy oraz Świata w kick-boxingu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis