MMA PLNajnowszeK-1Sarara, Szadziński, Wach na jednym evencie! Kapitalnie zapowiadająca się gala Strike King!

Sarara, Szadziński, Wach na jednym evencie! Kapitalnie zapowiadająca się gala Strike King!

Pod koniec sierpnia informowaliśmy was, że na polskim rynku pojawi się nowa organizacja. Specjalizować się będzie w walkach K-1 w małych rękawicach. Mowa o Strike King – w tym momencie poznaliśmy pierwsze nazwiska, które pojawią się na gali i trzeba przyznać, że zapowiada się konkretnie! Właścicielem organizacji jest Bartosz Batra (doświadczony i ceniony zawodnik K-1 oraz muay-thai) oraz Tomasz Sarara (nasz topowy zawodnik kategorii ciężkiej w K-1).

Sarara

Oto co napisał Tomasz Sarara, gdy zaczęły się pojawiać pierwsze informacje o nowej organizacji.

Siemanko, siemanko. Sporo się dzieje, bo tak naprawdę niedługo będzie się sporo działo! Mam dla was bardzo dobrą nowinę, która do tego stopnia mnie zmotywowała, aby zrobić sobie krótką przerwę w urlopie/wakacjach. Przekazać dobrą nowinę i nagrać tą wiadomość. Kilka dni temu na światło dzienne wyszła informacja o tym, że powstaje nowa organizacja na polski rynku kick-boxingu o nazwie Strike King. Jedno co mogę wam podpowiedzieć, że jest to organizacja specjalizująca się w walkach oczywiście na zasadach K-1, ale w małych rękawicach. Czyli moja najukochańsza, ulubiona formuła walki i co? Oznaczam ten profil i zapraszam was wszystkich do obserwowania, bo naprawdę sporo będzie się działo, obiecuję. No to co – sportowcy, kick-boxerzy na start, wracamy – siemano!

Emocje gwarantowane!

Na oficjalnym koncie facebookowym i na YouTubie ruszyły informacje odnośnie pierwszej edycji Strike King. Już w tym momencie można powiedzieć jedno – emocji nie zabraknie. Datę gali poznamy niebawem.

Organizacja ogłosiła już wielu uczestników – dziś padła informacja o Łukaszu Rajewskim, który jest zawodnikiem KSW. ”Raju” to przede wszystkim Mistrz Polski, Europy oraz Świata w kick-boxingu.

W ringu pojawi się Gracjan Szadziński (również dobrze znany z walk w KSW), Tomasz Sarara (który ostatnie walki toczył freak fightowej organizacji) czy chociażby nasz czołowy ciężki w boksie – Mariusz ”Wiking” Wach.

Na gali Strike King 1 zawalczy także Alan Kalski (dwukrotny zdobywca Pucharu Polski K-1 i mistrz federacji HFO i FSC), Szymon Dałek, Damian Pająk, Maciej Karpiński i Krzysztof Mariańczyk. 

Chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do materiału poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis