MMA PLIzu UgonohKSW 60 ogłoszone! Tomasz Narkun, Izu Ugonoh i walka o pas w wadze lekkiej w rozpisce!

KSW 60 ogłoszone! Tomasz Narkun, Izu Ugonoh i walka o pas w wadze lekkiej w rozpisce!

KSW 60 oficjalnie ogłoszone! Podczas wczorajszej imprezy Federacja KSW podała pierwsze szczegóły dotyczące następnej swojej gali. Poznaliśmy pierwszych uczestników oraz datę wydarzenia!

KSW 60 ogłoszone! Tomasz Narkun, Izu Ugonoh i walka o pas w wadze lekkiej w rozpisce!

Gala KSW 60 odbędzie się 24 kwietnia. W najważniejszych walkach imprezy zobaczymy mistrza wagi półciężkiej Tomasza Narkuna, który będzie bronił tytułu mistrzowskiego. Jego przeciwnik na razie nie jest znany.

Znamy natomiast uczestników walki o pas mistrzowski wagi lekkiej. Dzierżący ten tytuł Marian Ziółkowski skrzyżuje rękawice z mocno bijącym Maciejem Kazieczko. Zawodnik z Poznania dostał tittle shota po wygraniu czterech walk z rzędu.

Trzecią ogłoszoną walką na KSW 60 jest pojedynek Izu Ugonoha. 34-latek skrzyżuje rękawice z Norwegiem – Thomasem Narmo. 26-latek jest niepokonany w zawodowych startach i notuje rekord 3-0. Starcie to odbędzie się w limicie wagi ciężkiej.

KSW 60: Ziółkowski vs. Kazieczko, Ugonoh vs. Narmo, Narkun również w  rozpisce – video - myMMA.pl

Zobacz także:

Armia Fight Night: Zwycięzca ”Love Island” zadebiutuje w MMA!

Dominik Grot to nowy nabytek organizacji Armia Fight Night. Jeszcze w tym roku zwycięzca programu ”Love Island – Wyspa Miłości” zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.

Badr Hari vs. Arkadiusz Wrzosek walką wieczoru GLORY 78! Będziecie oglądać?

Dziś, czyli 29 kwietnia 2021 roku – GLORY, największa organizacja stójkowych sportów walki na świecie, ogłasza cykl trzech wydarzeń, które rozpocznie gala GLORY 78 w Rotterdam Ahoy. Gala odbędzie się 17 lipca i jej główną walką będzie starcie pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem, a Badrem Harim.

The War. Legalne ustawki kibiców na gołe pięści? To już się dzieje!

The War to nowa organizacja walk na gołe pięści. Kwestią czasu było, że pojawią się nowe warianty i pomysły jak zagospodarować ten rynek. Tym sposobem powstała organizacja, w której w tej formule odbędą się walki grupowe.