MMA PLIzu UgonohKSW 60 ogłoszone! Tomasz Narkun, Izu Ugonoh i walka o pas w wadze lekkiej w rozpisce!

KSW 60 ogłoszone! Tomasz Narkun, Izu Ugonoh i walka o pas w wadze lekkiej w rozpisce!

KSW 60 oficjalnie ogłoszone! Podczas wczorajszej imprezy Federacja KSW podała pierwsze szczegóły dotyczące następnej swojej gali. Poznaliśmy pierwszych uczestników oraz datę wydarzenia!

KSW 60 ogłoszone! Tomasz Narkun, Izu Ugonoh i walka o pas w wadze lekkiej w rozpisce!

Gala KSW 60 odbędzie się 24 kwietnia. W najważniejszych walkach imprezy zobaczymy mistrza wagi półciężkiej Tomasza Narkuna, który będzie bronił tytułu mistrzowskiego. Jego przeciwnik na razie nie jest znany.

Znamy natomiast uczestników walki o pas mistrzowski wagi lekkiej. Dzierżący ten tytuł Marian Ziółkowski skrzyżuje rękawice z mocno bijącym Maciejem Kazieczko. Zawodnik z Poznania dostał tittle shota po wygraniu czterech walk z rzędu.

Trzecią ogłoszoną walką na KSW 60 jest pojedynek Izu Ugonoha. 34-latek skrzyżuje rękawice z Norwegiem – Thomasem Narmo. 26-latek jest niepokonany w zawodowych startach i notuje rekord 3-0. Starcie to odbędzie się w limicie wagi ciężkiej.

KSW 60: Ziółkowski vs. Kazieczko, Ugonoh vs. Narmo, Narkun również w  rozpisce – video - myMMA.pl

Zobacz także:

Jest nowy rywal “Pudziana” na KSW 59. To olbrzym! Mistrz judo i sambo!

Federacja KSW w ostatniej chwili znalazła nowego rywala dla Mariusza Pudzianowskiego (13-7) w walce wieczoru gali KSW 59.

Punchdown 3: wyniki na żywo. Czy Bonus BGC zaprezentuje słynnego luja ogłuszacza?

Zapraszamy do wspólnego oglądania gali Punchdown 3. To już trzecia kolejna edycja pojedynków na tzw. “liście”, czyli uderzenia z otwartej dłoni. Zobaczymy niezwykle ciekawy turniej oraz superfighty.