MMA PLCiekawostkiGra UFC 4 od EA Sports: zobacz jak wygląda rozgrywka [WIDEO]

Gra UFC 4 od EA Sports: zobacz jak wygląda rozgrywka [WIDEO]

Nowa gra UFC 4 od EA Sports już niedługo trafi na sklepowe półki. Zanim jednak doczekamy się premiery kolejnej edycji gry, to możemy zobaczyć jak będzie wyglądała wirtualna oktagonowa rozgrywka.

W sieci pojawił się obszerny gameplay pokazujący jak będzie się grało w najnowsze UFC 4.

Gra UFC 4 od EA Sports: zobacz jak wygląda rozgrywka

Premiera gry UFC 4 odbędzie się 14 sierpnia. Będzie ona dostępna na Xbox One i Playstation 4.

Jednak już teraz możecie zobaczyć jak będzie się walczyło w oktagonie w najnowszej edycji gry.

Producent opublikował materiał wideo, pokazujący pięć kluczowych elementów, którymi fani wirtualnej rozrywki będą mogli się cieszyć korzystając z uroków gry UFC 4.

Poprawiono technologię Real Player Motion (RPM), zawodnicy będą poruszać się naturalniej, zwłaszcza w klinczu i podczas obaleń. Zmodyfikowano też system ground and pound i poddań w parterze.

Zobacz także:

Niecodzienne starcie na WOTORE 3! 4 metry i 265 kilogramów w ringu!

Niecodzienne starcie odbędzie się na najbliższej gali WOTORE 3. Na przeciwko siebie staną zawodnicy, który łącznie mierzą 4 metry i ważą 265 kilogramów! Starcie to anonsowane jest jako pojedynek “King Konga” z “Małym”!

Sześciolatek nagrodzony pasem WBC! Uratował siostrę przed agresywnym psem!

Słynny sześciolatek Bridger Walker został nagrodzony pasem WBC! O sprawie z jego udziałem pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Chłopiec uratował swoją siostrę przed agresywnym psem, ale przy tym został brutalnie pogryziony.

Walka wieczoru RWC 5: Michał Andryszak zmierzy się z rozpędzonym zwycięstwami Rumunem!

Walka wieczoru gali RWC 5 została już oficjalnie ogłoszona! We wczorajszym programie Oktagon Live na Kanale Sportowym gościł jeden z uczestników main eventu nadchodzącej imprezy – Michał Andryszak (20-8), który potwierdził nazwisko swojego przeciwnika.