MMA PLNajnowszePiotr SzeligaGleba o sytuacji z Szeligą: Nie żałuje, ale było to niepotrzebne!

Gleba o sytuacji z Szeligą: Nie żałuje, ale było to niepotrzebne!

Patryk Tołkaczewski podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. ”Gleba” swój debiut odnotuje na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2. Były zawodnik GROMDY w formule MMA zmierzy się z byłym mistrzem świata w boksie – Krzysztofem ”Główką” Głowackim. Walka odbędzie się już trzeciego czerwca.

Gleba

Wydawało się, że już niebawem ”Gleba” zadebiutuje w freakowej organizacji. Tołkaczewski pojawił się nawet na jednej z konferencji, gdzie dostał mikrofon i apelował o starcie z Mateuszem Kubiszynem. ”Don Diego” zapewnił, że ”pociąg odjechał” i nie zamierza mu dać walki.

Tołkaczewski swoją popularność zyskał przede wszystkim z walk na gołe pięści w GROMDA. ”Gleba” jest zwycięzcą turnieju w organizacji Mariusza Grabowskiego. Jedyną przegraną Tołkaczewski doznał z rąk Bartłomieja ”Balboy” Domalika.

Gleba komentuje!

Spora dyskusja powstała po sytuacji na gali FAME MMA, gdzie pojawiło się nagranie zza kulisowe z trybun. Patryk Tołkaczewski wraz z Denisem ”Bad Boyem” Załęckim postanowili skonfrontować się z Piotrem ”Szeli” Szeligą. W grę poszedł tak zwany ”liść”.

Patryk Tołkaczewski został zapytany przez dziennikarzy o wspomnianą sytuację. ”Gleba” zapewnia, że nie żałuje tej sytuacji, ale była ona niepotrzebna.

Niczego w życiu nie żałuję, tak samo tego, ale było to niepotrzebne. Tę sytuację wyjaśniłem sobie z Piotrem Szeligą. Myślę, że mamy już normalne relacje. Chciałbym tutaj zaznaczyć, że nie jestem żadnych chuliganem, ani kibicem żadnym. Na żadne ustawki nie jeżdżę, bo też często czytam takie komentarze. Jestem kochającym ojcem, mam żonę, mam rodzinę i to jest dla mnie najważniejsze w życiu.

Zobacz także:

Były zawodnik UFC zachęca do uwierzenia w Boga: Najlepszą decyzją jest zaproszenie Jezusa! Widzieliście?

Cung Le (9-3) były zawodnik największej organizacji na świecie ma misję wraz ze swoją rodziną. 50-latek świadczy i nawołuje o tym, że Jezus Chrystus jest synem Boga! Le i jego rodzina rodzina nie pobierają opłat za wykonywanie boskiej roboty. Le w mediach społecznościowych nawołuje/zachęca do wiary, a przy okazji pokazuje historię ludzi, którzy doznali w swoim życiu cudów i bliskości z Jezusem Chrystusem.

Marian Ziółkowski ponownie proponuje testy antydopingowe! Parnasse odpowiada! Co wy na to?

To nie pierwszy raz, gdy Marian Ziółkowski (25-8-1) wyszedł z taką propozycją. ”Golden Boy” proponuje testy antydopingowe przy najbliższym hitowym starciu z Salahdine Parnasse (17-1). Do ich zestawienia dojdzie w końcu trzeciego czerwca na gali XTB KSW Colosseum 2. Mamy już odpowiedź Francuza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis