MMA PLNajnowszeUFCByły zawodnik UFC zachęca do uwierzenia w Boga: Najlepszą decyzją jest zaproszenie Jezusa!

Były zawodnik UFC zachęca do uwierzenia w Boga: Najlepszą decyzją jest zaproszenie Jezusa!

Cung Le (9-3) były zawodnik największej organizacji na świecie ma misję wraz ze swoją rodziną. 50-latek świadczy i nawołuje o tym, że Jezus Chrystus jest synem Boga! Le i jego rodzina rodzina nie pobierają opłat za wykonywanie boskiej roboty. Le w mediach społecznościowych nawołuje/zachęca do wiary, a przy okazji pokazuje historię ludzi, którzy doznali w swoim życiu cudów i bliskości z Jezusem Chrystusem.

Le

Le na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów. Zaczynał od taekwondo, gdzie miał czarny pas. Następnie była Sanda, gdzie uzyskał chociażby zawodowe mistrzostwo świata w kategorii półciężkiej.

50-latek ma na swoim koncie również udział w filmach akcji. Le zdecydował się na karierę w MMA, a swój duży potencjał wykazał w organizacji Stikeforce, gdzie w efektowny sposób kończył swoje pojedynki. Zawodnik z Wietnamu w 2011 roku zadebiutował w UFC. W pierwszej walce musiał uznać wyższość Wanderleia Silvy. Cung w amerykańskim gigancie odnotował cztery walki z czego dwa zwyciężył. Ostatnie starcie miało miejsce w 2014 roku, gdy przegrał z Michaelem Bispingiem.

Cung Le nawołuje ludzi, aby zaprosili Jezusa do swojego życia!

Cung Le (9-3) wraz ze swoją rodziną postanowił służyć Bogu i nawołuje/zachęca ludzi, aby zaprosili do swojego życia Jezusa Chrystusa! Zawodnik UFC często wspomina o tym, że w dzisiejszych czasach społeczeństwo nie widzi jak jest kuszone i wystawiane na złe ścieżki.

Przynosimy Ci prawdę. Nasza misja @spiritualbattles na całym świecie. Jezus Chrystus miał 12 apostołów, którzy oddali swoje życie w imię wiary. Dziś, jak Apostołowie, którzy byli kiedyś tu na Ziemi, i tak jak dawni Apostołowie, Cung Le i jego rodzina mają tę samą misję: świadczyć o tym, że Jezus Chrystus jest synem Boga I być świadkami władzy i autorytetu Jezusa Chrystusa. Cung Le i jego rodzina nie pobierają opłat za wykonywanie boskiej roboty. Tak jak Jezus wezwał swoich 12 uczniów i dał im władzę nad wszystkimi duchami nieczystymi, aby ich wypędzić, Cung i jego rodzina są świadkami Bożej mocy poprzez jego syna, imię Jezusa Chrystusa i jego uzdrawiającą moc. Żyjemy w świecie, w którym rządzi nauka i racjonalizm. To jest dobra rzecz, przyniosło nam wiele cudów od komputerów i smartfonów po nowoczesną medycynę. Jednak zaczęliśmy zapominać, że istnieje też świat duchowy. A ten duchowy świat jest tak samo realny jak sfera fizyczna. I tak jak w świecie fizycznym, nie wszystko w świecie duchowym jest zdrowe lub dobre. Niektóre rzeczy są złe. Cung Le i jego rodzina podjęli przysięgę służyć Ojcu Najwyższemu i walczyć z siłami demonicznymi, które codziennie pracują, aby zniszczyć życie niewinnych. W czasie pandemii COVID, ataki demoniczne, klątwy, voodoo i hoodoo wzrosły do wszech czasów, a także satanistyczne praktyki diabła. I tak jak Bóg działał w dwójkach, parach.

We’re bringing you the truth. Our @spiritualbattlesworldwide mission. Jesus Christ had 12 Apostles that gave their…

Posted by Cung Le on Tuesday, April 18, 2023

Uważa się, że to zdjęcie jest obrazem Jezusa. Kobieta zrobiła zdjęcie z okna samolotu podczas intensywnej burzy elektrycznej. Samolot zaczął się gwałtownie trząść, a ludzie zaczęli krzyczeć, myśląc, że samolot może się rozbić. Jej przyjaciółka postanowiły się pomodlić mówiąc „Jezu, uspokoiłeś burzę 2000 lat temu, zrób to dla nas jeszcze raz dzisiaj. ” W ciągu 2 minut samolot wyrównał się, a Duch Święty kazał jej przycisnąć aparat do okna samolotu i zrobić zdjęcie. Była nieprzygotowana na to, co zobaczy dalej. Kiedy jej zdjęcia były gotowe, człowiek, który go stworzył, powiedział: „Skąd masz to zdjęcie? ” Powiedziała, że zabrała go z okna samolotu podczas burzy elektrycznej. Pokazał jej zdjęcie, a na środku zdjęcia, w środku burzy, stał mężczyzna w białej szlafroku. Była w szoku. Mężczyzna, który opracował obraz i cała jego rodzina postanowili oddać życie Jezusowi Chrystusowi tego popołudnia, po tym jak zobaczyli to, w co wierzyli, było solidnym dowodem na to,Jezus JEST prawdziwy i jest z Tobą w środku każdej burzy, z którą możesz teraz zmierzyć. On jest z tobą. On cię kocha. On ma dobry plan i cel Twojego życia! Najlepszą decyzją, jaką możesz podjąć, jest to, gdy zapraszasz Jezusa, aby pojawił się w Twoim życiu. Jeśli nigdy nie zaprosiłeś Jezusa do swojego życia, módl się ze mną… Drogi Jezu, przyjdź do mojego życia. Wybacz mi moje grzechy. Napełnij mnie swoim Duchem Świętym i swoją miłością. Wierzę, że umarłeś za moje grzechy i zmartwychwstałeś, żebym kiedyś mógł być z tobą w niebie. Dziękuję, że uczyniłeś mnie częścią twojej rodziny. W imię Jezusa modlę się… 🙏🏼🙏🏼 Amen 🙏🏼

This photograph is believed to be a picture of Jesus. A lady took the picture from an airplane window during an intense…

Posted by Cung Le on Friday, April 14, 2023

Czy wiesz, że jesteśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Boga? Księga Rodzaju wers 26 do 31. Spójrz na to pierwsze zdjęcie, pokazuje miłość i szczegóły, które umieścił Ojciec. Przesuń palcem i spójrz na drugie zdjęcie. Widzisz jak diabeł lubi mieszać kłamstwa z prawdą na różne sposoby. Tutaj użyto obrazu, który skłonił ludzi do „myśleń”, że po stronie człowieka brakowało wysiłku w rzecz miłości Ojca Wszechmocnego. Teraz, jeśli przeczytaliście wszystkie historie o Adamie i Ewie w zaginionych książkach, to była największa historia miłosna we Wszechświecie pomiędzy mężczyzną i kobietą a Bogiem. Adam i Ewa skoczyli z góry, bo nie chcieli być z dala od Boga. Zabili siebie wiele razy tylko po to, by Bóg mógł ich ożywić i prosić o powrót do łaski Boga. Obaj kontynuowali swój spacer z Bogiem przez 930 lat po tym, jak zostali oszukani przez diabła i oboje zjedli zakazany owoc, oboje zrobili wszystko, aby wrócić do domu. Adam i Ewa mieli bardzo silną relację z Bogiem, Ojcem bardziej niż ktokolwiek, o którym pisano. To tylko diabeł, nie chce, żeby ktokolwiek wiedział, jak wyjątkowi są wszyscy. Kto ma uszy, niech słucha, kto ma oczy, niech widzi.

Did you know we are created in God’s image and likeness? Genesis verse 26 to 31. Look at this 1st picture it shows the…

Posted by Cung Le on Saturday, April 22, 2023

Zobacz także:

Najman pojawił się na KSW i pokazał ile fanów podchodziło do niego, aby zrobić zdjęcie! [WIDEO] Widzieliście?

Marcin Najman pojawił się na sobotniej gali XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. ”El Testosteron” postanowił w mediach społecznościowych opublikować nagranie, na którym widać ile fanów/kibiców podchodził zrobić sobie z nim zdjęcie.

Kolejna walka o mistrzostwo świata w Polsce? Usyk może ponownie zawalczyć w naszym kraju!

Dla wielu może to być zaskakująca wiadomość. Jak się okazuje już niebawem może dojść w Polsce do kolejnej walki o mistrzostwo świata. Tym razem byłoby to starcie w królewskiej kategorii wagowej. Oleksandr Usyk (20-0, 13 KO) stoczyłby drugi pojedynek w naszym kraju. Ukraiński mistrz skrzyżowałby rękawice z mocno bijącym Danielem Duboisem (19-1, 18 KO).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis