MMA PLNajnowszeKSWMarian Ziółkowski ponownie proponuje testy antydopingowe! Parnasse odpowiada!

Marian Ziółkowski ponownie proponuje testy antydopingowe! Parnasse odpowiada!

To nie pierwszy raz, gdy Marian Ziółkowski (25-8-1) wyszedł z taką propozycją. ”Golden Boy” proponuje testy antydopingowe przy najbliższym hitowym starciu z Salahdine Parnasse (17-1). Do ich zestawienia dojdzie w końcu trzeciego czerwca na gali XTB KSW Colosseum 2. Mamy już odpowiedź Francuza.

Ziółkowski

32-latek ma już za sobą trzy udane obrony tytułu wagi lekkiej. Podopieczny Roberta Jocza ostatniej przegranej doznał w 5-rundowym starciu z Mateuszem Gamrotem. Ziółkowski pas zdobył, gdy przed czasem w rewanżu odprawił Romana Szymańskiego. Tytuł bronił pokonując przed czasem Macieja Kazieczko, a na punkty Borysa Mańkowskiego oraz Sebastiana Rajewskiego.

W main evencie gali na PGE Narodowym zobaczymy trylogię pomiędzy Mamedem Khalidovem, a Scottem Askhamem.

Parnasse odpowiada!

Marian Ziółkowski (25-8-1) zaproponował testy antydopingowe przy starciu z Salahdine Parnasse (17-1).

Proponuję, żebyśmy pokazali Kibicom, że dwóch mistrzów może rywalizować na czysto. Zróbmy testy antydopingowe przed walką, ja pokryję koszty z własnej kieszeni. Myślę, że Parnasse się zgodzi, bo mówił kiedyś, że jest czysty.

Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź Parnasse.

Możemy zrobić testy, on zawsze szuka wymówki. Wydaje mi się, że on się mnie boi. Jeśli on płaci za badania, to tak. Nawet możemy dać po 10 tysięcy euro. Jeśli będzie wynik negatywny, to ja dostaję 10 tysięcy, jeśli pozytywny, to ja mu dam 10 tysięcy euro.

Zobacz także:

Najman pojawił się na KSW i pokazał ile fanów podchodziło do niego, aby zrobić zdjęcie! [WIDEO] Widzieliście?

Marcin Najman pojawił się na sobotniej gali XTB KSW 81 w Tomaszowie Mazowieckim. ”El Testosteron” postanowił w mediach społecznościowych opublikować nagranie, na którym widać ile fanów/kibiców podchodził zrobić sobie z nim zdjęcie.

Kolejna walka o mistrzostwo świata w Polsce? Usyk może ponownie zawalczyć w naszym kraju!

Dla wielu może to być zaskakująca wiadomość. Jak się okazuje już niebawem może dojść w Polsce do kolejnej walki o mistrzostwo świata. Tym razem byłoby to starcie w królewskiej kategorii wagowej. Oleksandr Usyk (20-0, 13 KO) stoczyłby drugi pojedynek w naszym kraju. Ukraiński mistrz skrzyżowałby rękawice z mocno bijącym Danielem Duboisem (19-1, 18 KO).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis