MMA PLArchiwumClout MMAGleba na gorąco komentuje przegraną Denisa Załęckiego z Omielańczukiem [WIDEO]

Gleba na gorąco komentuje przegraną Denisa Załęckiego z Omielańczukiem [WIDEO]

Patryk „Gleba” Tołkaczewski zawitał na galę CLOUT MMA 2, na której walczył Denis Załęcki, czyli jego dobry kolega. Udało nam się porozmawiać z Patrykiem, który na gorąco skomentował walkę Załęckiego.

Gleba o przegranej Załęckiego
Foto: YouTube-MMAPLtv

Denis Załęcki, delikatnie rzecz ujmując, znowu nadwyrężył zaufanie kibiców. W bokserskiej walce kopał, próbował obalać, jakby olewając wcześniej ustalone zasady. Na końcu opuścił klatkę, gdyż nie zgadzał się z decyzją sędziego, który zarządził zmianę formuły na MMA, ponieważ Załęcki dopuścił się dwóch przewinień na swoim przeciwniku.

Torunianin po wszystkim zapowiedział, że złoży protest oraz wyraził głębokie niezadowolenie z takiego obrotu spraw. Więcej o tym pisaliśmy – [TUTAJ].

Gleba komentuje walkę Załęckiego!

Patryk Tołkaczewski krótko podsumował klatkowe poczynania Denisa. „Gleba” stwierdził, że Załęcki powinien wyciągnąć wnioski, bo to kolejna taka sytuacja z udziałem freak-fightera.

Nie oglądałem całej walki, ale wiem, że przegrał przez dyskwalifikację. Powiem tak, czego bym nie powiedział… to nie ma co mówić. Denis musi wyciągnąć wnioski, bo to chyba kolejny raz, kiedy zostaje zdyskwalifikowany.

ZOBACZ TAKŻE: Tak się zachowywał Denis Załęcki poza klatką! Było gorąco, ruszył na kogoś z publiki! [WIDEO]

To tylko krótki fragment z całego wywiadu, który znajdziecie na naszym kanale YouTube – MMAPLtv.

Cały wywiad dostępny poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis