MMA PLNajnowszeClout MMAWkurzony Denis Załęcki po przegranej z Omielańczukiem: Będę składał protest! [WIDEO]

Wkurzony Denis Załęcki po przegranej z Omielańczukiem: Będę składał protest! [WIDEO]

Denis Załęcki był naprawdę wkurzony po walce z Danielem Omielańczukiem, do której doszło w sobotę w Płocku. ”Bad Boy” uważa, że został oszukany i będzie składał protest po gali Clout MMA 2. Walka Załęckiego już nie pierwszy raz kończy się wielkimi kontrowersjami. Wielu internautów po walce napisało, że Załęcki nie powinien dostawać kolejnej walki po tym co się wydarzyło w sobotę.

Załęcki

Załęcki podjął wyzwanie i stoczył pojedynek w boksie w małych rękawicach z byłym zawodnikiem UFC i KSW. ”Bad Boy” miał dobry początek. Naprawdę był eksplozywny i dużo ciosów dochodziło do celu. Omielańczuk należy do twardzieli i kolejne uderzenia nie robiły na nim większego wrażenia.

W pewnym momencie Omielańczuk przejął inicjatywę. Załęcki poleciał na deski, ale przy okazji dostał niedozwolony cios w parterze. Była przerwa, a porozbijany ”Bad Boy” miał czas, aby dojść do siebie. Załęcki wrócił do pojedynku, ale nie wyglądało to już dobrze. Unikanie wymian, ciągłe upadanie na matę. Rozgoryczony Denis kopnał Daniela oraz uderzył go, próbował obalić, a w parterze wyprowadził nielegalny cios. Tym samym walka miała automatycznie zmienić formułę na MMA. ”Bad Boy” się z tym nie zgodzał i walka została zakończona.

Załęcki zabiera głos!

Denis Załęcki rozgoryczony po przegranej z Danielem Omielańczukiem. ”Bad Boy” będzie składał protest.

Co się stało? Gość uderza w parterze, został odjęte jeden, lub dwa punkty. Ja już z wk**** kopnąłem go – za to przepraszam, ale zrobiłem to specjalnie, bo mnie już drugi raz mnie sfaulował. Mówię ”też nie będę dłużny”, więc się odwdzięczyłem. Zrobili mi drugi faul, że się przewróciłem, a gość mnie uderzył w parterze raz i drugi i później chciał trzeci. No to jak mnie chciał kopnąć, to ja mówię ”co jest ku****” i zrobiłem tak nogą, żeby się ode mnie odsunął. Zrobili to jako dyskwalifikacje i chcieli przejść do MMA. Ja powiedziałem, że została minuta – nie będziecie mnie wypi*****  bo wiecie, że jest 2-1 w punktach (…) Sędziowie zrobili to pod niego. Składam protest.           

Cała rozmowa poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis