MMA PLNajnowszeClout MMADenis Załęcki vs Amadeusz „Ferrari” Roślik na CLOUT MMA 5. Już 8 czerwca w Katowicach szykuje się piekło!

Denis Załęcki vs Amadeusz „Ferrari” Roślik na CLOUT MMA 5. Już 8 czerwca w Katowicach szykuje się piekło!

Denis Załęcki powróci do klatki CLOUTMMA już 8 czerwca w katowickim Spodku. „Bad Boy” zmierzy się z Amadeuszem „Ferrarim” Roślikiem w formule MMA na dystansie 3 rund po 3 minuty. Bilety na CLOUTMMA 5 dostępne są na eBilet.pl.

CLOUT MMA 5

Denis „Bad Boy” Załęcki wystąpi na galach CLOUTMMA po raz trzeci. Po pojedynkach z byłym zawodnikiem KSW i UFC Danielem Omielańczukiem i Patrykiem „Wielkim Bu” Masiakiem, przywita w naszej organizacji nowego zawodnika – Amadeusza „Ferrariego” Roślika.

„Władcę Piekieł” po powrocie z Wielkiej Brytanii czekać będzie kolejne duże wyzwanie. Pikanterii pojedynkowi dodaje fakt, że Panowie nie darzą się sympatią, a w ostatnich tygodniach ich konflikt mocno eskalował. A to tylko zapowiedź, co zobaczymy już 8 czerwca w katowickim Spodku na CLOUTMMA 5.

Denis „Bad Boy” Załęcki i Amadeusz „Ferrari” Roślik zmierzą się w formule MMA, 3×3 minuty. Bilety na galę dostępne są w serwisie eBilet.pl.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis