MMA PLNajnowszeClout MMATak się zachowywał Denis Załęcki poza klatką! Było gorąco, ruszył na kogoś z publiki! [WIDEO]

Tak się zachowywał Denis Załęcki poza klatką! Było gorąco, ruszył na kogoś z publiki! [WIDEO]

Na YouTubie ”Kanał o walkach” pojawił się materiał zza kulis wczorajszej gali Clout MMA 2 w Płocku. W materiale jest ukazane jak zachowywał się Denis Załęcki, który po raz pierwszy opuścił klatkę po walce z Danielem Omielańczukiem. Musiała interweniować ochrona, bowiem było gorąco.

Załęcki

Załęcki chciał odbudować się po ostatnich przegranych. Ponadto chciał zmazać wrażenie z ostatnich występów, gdzie nie brakowało kontrowersji. Nic z tego.. Znów nie brakuje ich – tym razem po walce z byłym zawodnikiem KSW i UFC. Załęcki zgodził się, że w przypadku faulów formuła walki automatycznie zmienia się na MMA. ”Bad Boy” dopuścił się ich, ale na zmianę formuły się ostatecznie nie zgodził. Po walce Załęcki zapewnił, że złoży protest.

Trzeba zaznaczyć, że walka odbyła się na zasadach bokserskich w małych rękawicach. Daniel w drugiej rundzie kompletnie zdominował pojedynek. Wydawało się, że jest naprawdę blisko, aby ciężko znokautował rywala. Załęcki unikał pojedynku. Było sporo uciekania, a przy okazji upadania na matę. Nie na to czekali kibice, bowiem zapowiedzi i słów padło bardzo dużo.

Jest nagranie!

Na kanale ”Kanał o walkach” pojawiło się nagranie z sytuacji, gdy Denis Załęcki po raz pierwszy opuścił klatkę. W pewnym momencie ktoś z publiczności zaczął wykrzykiwać coś do ”Bad Boya”. Załęcki nie zamierzał długo czekać i od razu na niego ruszył. Musiała interweniować ochrona.

Całe nagranie poniżej:

Oto co powiedział Załęcki tuż po walce.

Co się stało? Gość uderza w parterze, został odjęte jeden, lub dwa punkty. Ja już z wk**** kopnąłem go – za to przepraszam, ale zrobiłem to specjalnie, bo mnie już drugi raz mnie sfaulował. Mówię ”też nie będę dłużny”, więc się odwdzięczyłem. Zrobili mi drugi faul, że się przewróciłem, a gość mnie uderzył w parterze raz i drugi i później chciał trzeci. No to jak mnie chciał kopnąć, to ja mówię ”co jest ku****” i zrobiłem tak nogą, żeby się ode mnie odsunął. Zrobili to jako dyskwalifikacje i chcieli przejść do MMA. Ja powiedziałem, że została minuta – nie będziecie mnie wypi*****  bo wiecie, że jest 2-1 w punktach (…) Sędziowie zrobili to pod niego. Składam protest.           

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis