MMA PLNajnowszeClout MMAAmadeusz Ferrari nagrał ostrzeżenie dla Denisa Załęckiego! Dał mu dwie opcje. W jednej ma przed nim klękać!

Amadeusz Ferrari nagrał ostrzeżenie dla Denisa Załęckiego! Dał mu dwie opcje. W jednej ma przed nim klękać!

Dzieję się na linii Amadeusz Ferrari – Bad Boy z Torunia. Zawodnik organizacji FAME MMA uznawany za jednego z najbardziej medialnych w naszym kraju nagrał ostrzeżenie dla Denisa Załęckiego. W nagraniu słyszymy, że Ferrari daje torunianinowi dwie opcje.

Amadeusz Ferrari nagrał ostrzeżenie dla Denisa Załęckiego

Konflikt między Ferrarim a Załęckim wydaje się przybierać na sile. Obaj nie szczędzą sobie mocnych słów, a obserwując to, co dzieje się w mediach między tą dwójką, można dojść do wniosku, że bez walki – czy to w klatce czy w innych okolicznościach – się nie obejdzie.

Teraz w sieci pojawiło się mocne nagranie Ferrariego!

Amadeusz Ferrari nagrał ostrzeżenie dla Denisa Załęckiego! Dał mu dwie opcje. W jednej ma przed nim klękać!

Ferrari przebywa obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie jedną z jego aktywności najprawdopodobniej są treningi sportów walki.

Amadeusz Roślik na odległość postanowił zwyzywać Denisa Załęckiego i ostrzec go przed konsekwencjami konfliktu z nim:

“Największy penisie w Polsce. W sumie największa pusiu, bo nazywanie cię penisem to obraza męskiej społeczności. Masz dwie opcje: pierwsza: klękasz, mela na pysk, liść, kopala w dupala na pożegnanie, cześć i czołem i się nie widzieliśmy. Druga opcja…”

Zobaczcie sami nagranie Ferrariego:

A Wy jak myślicie – czy rozwiązanie konfliktu na linii Ferrari-Załęcki zakończy się w klatce czy będzie trzeba znaleźć inne rozwiązanie na jego zakończenie?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis