MMA PLGeorges St. PierreGeorges St. Pierre: Ten zawodnik jest najbardziej przerażający na świecie

Georges St. Pierre: Ten zawodnik jest najbardziej przerażający na świecie

Foto: Twitter/ Georges St. Pierre

Jedna z legend mieszanych sztuk walki i uznawany przez wielu za najlepszego zawodnika MMA w historii Georges St. Pierre w rozmowie z Joe Roganem wskazał najbardziej przerażającego dla niego zawodnika MMA.

Choć wielu ludzi słysząc słowa o “najbardziej przerażającym” zawodniku ma na myśli mistrza wagi ciężkiej Francisa Ngannou, to według GSP, jest ktoś bardziej przerażający od Kameruńczyka.

Georges St. Pierre: Ten zawodnik jest najbardziej przerażający na świecie

“Dla mnie Khabib jest najbardziej przerażającym zawodnikiem, którzy walczą lub walczyli w MMA. On nie tylko cię bije. On łamie cię psychicznie. To gorsze niż cokolwiek innego. Dla mnie to najstraszniejszy zawodnik pound-for-pound.”

GSP odniósł się także do plotek na temat potencjalnej walki z Rosjaninem, która miałaby wyłonić umownego najlepszego zawodnika w historii całych mieszanych sztuk walki.

Wygląda jednak na to, że do tego starcia już nie dojdzie:

“Byłem zainteresowany walką z Nurmagomedovem, ale teraz już nie jestem. Skończyłem karierę trzy lata temu. Pogodziłem się ze swoją emeryturą. Chciałem wrócić dla Khabiba, bo czasami najbardziej przerażający zawodnik jest najbardziej ekscytującym wyzwaniem.

Chciałem się z nim zmierzyć, bo jest niepokonany, ale jeśłi bym go pokonał, to chciałbym kolejnego wyzwania. A ja zaraz kończę 40 lat i nie lubię tego mówić, ale czasami mam wrażenie, że moje najlepsze lata są już za mną.”

Zobacz także:

Kim jest Syntol? Przeciwnik Taxi Złotówy na MMA VIP 2!

Szymon Komandos już w czerwcu zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.”Syntol” wystąpi w walce wieczoru drugiej edycji MMA VIP. Będzie to starcie z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem.

Paweł Jóźwiak zainteresowany Materlą: Jest zawsze u nas mile widziany!

Michał Materla (29-8) po wielu latach współpracy pożegnał się z największą organizacją w naszym kraju. ”Cipao” aktualnie jest związany jedynie z EFM. Bez zaskoczenia wiele federacji będzie zainteresowanych walkami legendy KSW. Mamy już pierwszego chętnego. Mowa o… Fight Exclusive Night!

Walka Szpilka-Różański z nową datą! Będzie to starcie o pas w nowo powstałej wadze!

Jest nowa data! Gala KnockOut Boxing Night 15 odbędzie się ostatecznie dwudziestego drugiego maja. W walce wieczoru zobaczymy powrót Artura Szpilki (24-4, 16 KO). Pięściarz z Wieliczki zmierzy się z niepokonanym Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO).