MMA PLArtur SzpilkaWalka Szpilka-Różański z nową datą! Będzie to starcie o pas w nowo powstałej wadze!

Walka Szpilka-Różański z nową datą! Będzie to starcie o pas w nowo powstałej wadze!

Jest nowa data! Gala KnockOut Boxing Night 15 odbędzie się ostatecznie dwudziestego drugiego maja. W walce wieczoru zobaczymy powrót Artura Szpilki (24-4, 16 KO). Pięściarz z Wieliczki zmierzy się z niepokonanym Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO).

W stawce tego pojedynku zobaczymy pas w nowo powstałej wadze bridgerweight. 

KBN15: Oficjalnie już 22 MAJA w ringu, o tytuł WBC Bridgerweight International rękawice skrzyżują Artur Szpilka i Łukasz Różanski 🔥🔥 TRANSMISJA TYLKO W PPV! Link już niedługo.

Szpilka kontra Różański już pod koniec maja!

To już pewne Artur Szpilka (24-4, 16 KO) dwudziestego drugiego maja zmierzy się z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO). Gala będzie transmitowana w usłudze PPV.

Wojownik z Wieliczki ostatni pojedynek stoczył w marcu 2020 roku. Nie był to dobry występ Artura. 31-latek leżał na deskach i musiał przetrwać kryzysy w starciu z niebezpiecznym Sergey’em Radczenko. Po dziesięciu rundach sędziowie wskazali niejednogłośnie na stronę Artura. Trzeba dodać, że ta decyzja była mocno dyskusyjna.

Różański swoje najważniejsze zwycięstwo w karierze odnotował w lipcu 2019 roku. Łukasz przed czasem odprawił faworyzowanego Izu Ugonoha. Wydawało się, że po tej walce 34-latek szybko rozkręci swoją zawodową karierę… 

Zobacz także:

Kim jest Syntol? Przeciwnik Taxi Złotówy na MMA VIP 2!

Szymon Komandos już w czerwcu zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.”Syntol” wystąpi w walce wieczoru drugiej edycji MMA VIP. Będzie to starcie z Szymonem ”Taxi Złotówą” Wrześniem.

Nauczycielka matematyki już w sobotę zawalczy o… mistrzostwo świata w boksie! Będziecie śledzić?

Ebanie Bridges (5-0, 2 KO) już w sobotę w Londynie stanie przed szansą zostania mistrzynią świata federacji WBA. Pięściarka z Australii jest nauczycielką matematyki w liceum. Bridges postanowiła spełnić swoje marzenia i już w weekend będzie miała na to szansę.