MMA PLGenesisGenesis: Poznaliśmy kolejnych bohaterów gali! To prawdziwi specjaliści od nokautów!

Genesis: Poznaliśmy kolejnych bohaterów gali! To prawdziwi specjaliści od nokautów!

Już dwudziestego trzeciego października odbędzie się pierwsza edycja Genesis. Jest to nowy projekt Macieja Kawulskiego. W zapowiedzi walki wieczoru poznaliśmy następny bohaterów nadchodzącego wydarzenia.

Genesis

W walce wieczoru do rywalizacji wraca Marcin Różalski. ”Płocki Barbarzyńca” zmierzy się z legendarnym Joshem Barnettem. Amerykanin to były mistrz UFC oraz weteran organizacji Pride.

Ponadto zobaczymy pierwszą w historii walkę kobiet w Polsce stricte na gołe pięści! Aleksandra Rola zawodniczka KSW podejmie doświadczoną Monikę Porażyńską. Ponadto starcie utytułowanych! Bartosz Batra kontra Michał ”Matrix” Królik tu możemy spodziewać się wielkich fajerwerków.

Poznaliśmy kolejnych bohaterów pierwszej edycji Genesis!

W zapowiedzi walki wieczoru zostali ogłoszeni następni bohaterowie zbliżającej się dużymi krokami pierwszej edycji Genesis. Nowy projekt Macieja Kawulskiego wystartuje już dwudziestego trzeciego października. Gala będzie transmitowana w usłudze PPV w cenie 40 złotych.

Swoje umiejętności w walce na gołe pięści zaprezentuje szalony i doświadczony Vaso Bakocević (40-20-1). Czarnogórzec nie boi się wyzwań! Walczył już w wielu kategoriach wagowych. Ma nawet na koncie walkę z zawodnikiem wagi królewskiej. Dla 31-latka starcie w formule gołych pięści stanowi nowe wyzwaniem, które powoduje u niego dużą motywacje.

Rafał Kijańczuk (8-3) odkrycie 2018 roku w polskim MMA. ”Kijana” udowadniał, że ma moc w pięściach, a jego styl może się podobać, ponieważ mamy gwarancję emocji. 27-latek po efektownym zwycięstwie we Wrocławiu stanął przed dużym wyzwaniem. Potencjalne zwycięstwo zapewniłoby mu walkę o pas Fight Exclusive Night. Kijańczuk w czerwcu musiał uznać wyższość Marcina Wójcika.

Gracjan Szadziński (8-4) to jest świetny ruch! ”Terminator” już wcześniej wspominał, że jest otwarty i chętny na pojedynki w formule gołych pięści. Wojownik z Stargardu Szczecińskiego jeszcze nie tak dawno był bliski szansy mistrzowskiej w KSW. Sytuacja diametralnie się zmieniła! Szadziński w ostatnich dwóch walkach doznał bolesnych przegranych – w tym jedną przed czasem z ”Kornikiem”.

Zobacz także:

Ależ forma Tysona! Czekacie na powrót?

Mike Tyson w świetnej formie przed powrotem na ring. Sami zobaczcie, bo sylwetka robi wrażenie

Różal o walce z Jaroszem! Chcielibyście to zobaczyć?

Marcin Różalski odpowiedział na nasze pytanie. Mowa o doprowadzeniu do walki z legendą Łukaszem Jaroszem. Nie udało się W DSF może uda się w Genesis?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis