MMA PLBoksFenomenalna sylwetka Tysona! Tak wygląda 54-latek w ŚWIETNEJ formie!

Fenomenalna sylwetka Tysona! Tak wygląda 54-latek w ŚWIETNEJ formie!

Fenomenalna sylwetka Mike’a Tysona! Słynny pięściarz wagi ciężkiej opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym pokazał, jak aktualnie prezentuje się jego forma. Mówiąc krótko – robi ona ogromne wrażenie!

Mike Tyson aktualnie przygotowuje się do pokazowego pojedynku z innym legendarnym pięściarzem Royem Jonesem Juniorem. Ich pojedynek ma odbyć się 28 listopada. Obecnie obaj przechodzą obozy przygotowawcze. I choć pojedynek zakontraktowano jako walkę pokazową, to obaj najwyraźniej wzięli go na bardzo poważnie i przygotowują się jak do kolejnej zawodowej walki.

Fenomenalna sylwetka Tysona! Tak wygląda 54-latek w ŚWIETNEJ formie!

Jak prezentuje się natomiast forma Mike’a Tysona? Jak na 54-letniego mężczyznę, który w przeszłości zmagał się z otyłością, to forma jest niesamowita! Zobaczcie:

Przypominamy natomiast, że jeszcze kilka lat temu Mike Tyson jako sportowy emeryt prezentował się tak:

God. Mike Tyson got fat... I'm pretty sure I could 'take him' now... :  Fitness

Zobacz także:

Nate Diaz o walce McGregor vs Poirier: Wypaliłem ich obu!

Nate Diaz wypowiedział się o walce McGregor vs Poirier, do której ma dojść jeszcze w grudniu tego roku. Amerykanin – mówiąc oględnie – nie jest fanem tego zestawienia.

Marcin Różalski o walce z legendą. Czy doczekamy się rewanżu?

Rewanż Marcina Różalskiego z Łukaszem Jaroszem to temat, który powtarza się od dawna. Mimo że od pierwszego starcia obu zawodników minęło już ponad trzynaście lat to ostatnio ponownie pojawił się pomysł takiego pojedynku. Czy Różal byłby otwarty na rewanż z Jaroszem w Genesis?

Karolina Kowalkiewicz wyszła za mąż! Wybrankiem… wieloletni trener!

Była pretendentka do tytułu mistrzowskiego wagi słomkowej UFC, Karolina Kowalkiewicz wyszła za mąż! Wybrankiem 34-letniej zawodniczki jest jej wieloletni trener Łukasz Zaborowski.