MMA PLNajnowszeGenesisRóżal o drugiej walce z Barnettem: Chciałbym, żeby dał mi jeszcze jedną szansę! [WIDEO]

Różal o drugiej walce z Barnettem: Chciałbym, żeby dał mi jeszcze jedną szansę! [WIDEO]

Ponad półroku minęło od pierwszego pojedynku pomiędzy Marcinem Różalskim, a Johnem Barnettem. Starcie to wygrał Amerykanin, ponieważ “Różal” odniósł kontuzje, która uniemożliwiła mu kontynuuowanie dalszej walki. Marcin jednak nie ukrywa, że chciałby zmierzyć się z 43-latkiem po raz drugi. “Bardzo bym prosił o ponowne zestawienie” – powiedział Marcin w wywiadzie dla naszego portalu.

Różal

Marcin Różalski to jeden z prekursorów sportów walki w naszym kraju. Barbarzyńca z Płocka jest byłym zawodnikiem kickboxingu, mieszanych sztuk walki, a w swoim ostatnim pojedynku, toczył walkę w boksie na gołe pięści. 42-latek, walczył w przeszłości dla takich federacji jak Genesis czy DSF. Największym sukcesem w karierze Marcina, było zdobycie pasa wagi ciężkiej organizacji KSW. Polak zdobył ten tytuł na gali KSW 39 na Stadionie Narodowym w Warszawie. “Różal” zakończył swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki, jednak zapowiedział że zamierza się dalej sprawdzać w formule na gołe pięści. Były mistrz KSW, ostatni pojedynek stoczył w październiku zeszłego roku, kiedy na gali Genesis przegrał z Joshem Barnettem przez TKO w 2 rundzie.

”Bardzo bym prosił o ponowne zestawienie z Barnettem”

W wywiadzie dla naszego portalu, Marcin odpowiedział na pytanie dotyczące jego przyszłego rywala.

Bardzo bym prosił o jeszcze jedną walkę z Joshem Barnettem. Nie uważam tego za rewanż, ponieważ Josh w pierwszym pojedynku mnie spacyfikował. Zdominował mnie w każdej płaszczyźnie tej walki. Mógłbym chcieć rewanżu, jeśli ta walka byłaby bliska, wygrana na punkty. Chciałbym, żeby dał mi jeszcze jedną szansę, natomiast zrozumiem, jeśli do niej nie dojdzie. On nic nie musi. Chcę walki z mega nazwiskiem, kimś w moim wieku, co spowodowałoby na pewno bardziej wyrównane szanse.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Murański do Tańculi przed galą FAME MMA 10: Będziesz moim niewolnikiem do końca życia!

To jest prawdziwy konflikt do rozwiązania! Murański do Tańculi przed galą FAME MMA 10: Będziesz moim niewolnikiem do końca życia! To jest prawdziwy konflikt do rozwiązania! Będzie gorąco do samej gali, a może nie tylko, ponieważ Mateusz Murański postanowił pozwać swojego najbliższego przeciwnika Arkadiusza Tańculę oraz Piotra Szeligę.

FAME MMA 10: Parke podkręca atmosferę! Proponuje nowe zasady, gdy Don Kasjo nie zrobi wagi!

Norman Parke (28-7-1) podkręca atmosferę przed dzisiejszą konferencją prasową, która startuje od godziny 18:00. Właśnie wtedy dojdzie do jego następnej konfrontacji na słowa z popularnym ”Don Kasjo”.

”Szczena” chce walki z Bandziorkiem! Organizacja MMA VIP zainteresowana!

“Szczena” czyli Ryszard Dąbrowski to postać, która zdobyła swoją popularność, dzięki programowi telewizyjnemu “Chłopaki do wzięcia”. Mężczyzna wielokrotnie w przeszłości posiadał konflikty z prawem, jednak aktualnie znajduje się na wolność. Ta sytuacja, nie uciekła właścicielowi MMA VIP – Marcinowi Najmanowi, który bez wahania podpisał kontrakt z Dąbrowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis