MMA PLGamrot“Gamrot wygrał tę walkę” – Jan Błachowicz, Norman Parke i Jorge Masvidal po walce Polaka w UFC

“Gamrot wygrał tę walkę” – Jan Błachowicz, Norman Parke i Jorge Masvidal po walce Polaka w UFC

“Mateusz Gamrot wygrał tę walkę” – takie opinie przeważają w dużej mierze w środowisku mieszanych sztuk walki po debiucie byłego podwójnego mistrza KSW w największej lidze mieszanych sztuk walki na świecie.

Mateusz Gamrot dzisiaj zadebiutował w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. “Gamer” niestety przegrał starcie z innym debiutantem – Guramem Kutateladze niejednogłośną decyzją sędziów. Punktowi wskazali zwycięstwo Gruzina w stosunku 29:28, 29:28 i 28:29.

“Gamrot wygrał tę walkę” – Jan Błachowicz, Norman Parke i Jorge Masvidal po walce Polaka w UFC

Po walce w wywiadzie w oktagonie z Danielem Cormierem, sam Kutateladze stwierdził, że to Polak powinien być zwycięzcą tego pojedynku.

Swoje opinie na ten temat przekazali także między innymi Jan Błachowicz, Norman Parke czy Jorge Masvidal. Oni wszyscy także widzieli wygraną “Gamera”:

“Totalnie się nie zgadzam. Gamrot powinien wygrać tę walkę” – napisał mistrz wagi półciężkiej UFC Jan Błachowicz.

“Błachowicz potem dodał: Do tej walki podszedłem bardzo emocjonalnie i może oglądałem ją bardziej sercem, ale na pewno ona była świetna! Gratulacje dla Gurama Kutateladze za wygraną, a Gamer – nie martw się! To dopiero początek!”

“Typowałem wygraną Gamrota 29:28 po tym fantastycznym, technicznym boju obu zawodników” – dodał odwieczny rywal “Gamera” w KSW – Norman Parke.

“Widziałem to od początku do końca. Kradzież” – nazwał rzeczy po imieniu mistrz BMF – Jorge Masvidal.

Zobacz także:

Rywal Mateusza Gamrota w UFC: Nie wygrałem tego bracie, nie wiem co widzieli sędziowie!

Rywal Mateusza Gamrota w UFC – Guram Kutateladze w wywiadzie po walce z Polakiem stwierdził, że nie wygrał tej walki, a sędziowie najprawdopodobniej pomylili się w jej ocenie.

UFC on ESPN+ 38: Mateusz Gamrot przegrywa po raz pierwszy w karierze. Niejednogłośna decyzja!

Mateusz Gamrot (17-1, 1 N/C) przegrał z Guramem Kutateladze (12-2) przez niejednogłośną decyzję w pojedynku zamykającym kartę wstępną gali UFC on ESPN+ 38 na Fight Island.