MMA PLKSWKSW 53: Norman Parke po walce z Gamrotem odwieziony do szpitala! [FOTO]

KSW 53: Norman Parke po walce z Gamrotem odwieziony do szpitala! [FOTO]

Mateusz Gamrot (16-0) był bezlitosny w starciu z Normanem Parke (28-7-1). Podczas walki wieczoru KSW 53 mieliśmy zakończenie ich trylogii. Jak podaje Super Express po walce ex zawodnik UFC był odwieziony do szpitala w celu zrobienia podstawowych badań.

Ich pierwsze starcie należało do wyrównanych, ale sobotnia walka była kompletnie inna. Mateusz Gamrot od samego początku zdobył dużą przewagę. Były próby sprowadzeń, ale Norman Parke był na to gotowy jak i również we wcześniejszych walkach. Gamrot skupił się na stójce, w której pokazał się koncertowo! Ostatecznie w trzeciej rundzie lekarz nie dopuścił Normana do dalszej rywalizacji.

Norman Parke odwieziony do szpitala!

Nie jest to duże zaskoczenie, że po tym pojedynku Norman Parke został odwieziony do szpitala. Medycy mieli sporo roboty i zdecydowali o przeniesieniu Irlandczyka z Półcnocy do szpitala. Czekały go rutynowe badania, które miały stwierdzić czy liczne obrażenia doznane podczas walki nie były jeszcze bardziej poważne. Dla Normana w tym momencie życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu do klatki!

fot. Super Express
(fot. Super Express)

Dodać również trzeba, że Norman Parke nie jest już tymczasowym mistrzem w kategorii lekkiej. Powód? Ponownie nie zrobienie wagi w tak ważnym pojedynku. ”Stormin” zyskał te miano we wrześniu na KSW 50 w Londynie. Na dystansie 5-rund po ciężkiej walce pokonał Marcina Wrzoska. Parke przystępując do trylogii z Gamrotem.

Zobacz także:

Parnasse komentuje zwycięstwo Gamrota! Chcecie zobaczyć taką walkę?

Nie doszło do tego starcia przy powrocie Mateusza Gamrota do KSW. Może teraz będzie na to szansa!

Marcin Najman również się wypowiedział! Macie podobne zdanie co były bokser?

Marcin Najman komentuje zamieszanie, do którego doszło w Pionkach. Artur Szpilka nie wytrzymał i opluł hejtera