Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLFrancis NgannouFrancis Ngannou oglądał starcie Edwards vs Usman 3 i przekazał szokującą wiadomość!

Francis Ngannou oglądał starcie Edwards vs Usman 3 i przekazał szokującą wiadomość!

Były mistrz wagi ciężkiej, który obecnie pozostaje wolnym agentem Francis Ngannou oglądał minioną galę UFC 286, na której – w walce wieczoru – walczył jego przyjaciel Kamaru Usman. “Predator” na nagraniu przekazał szokującą informację.

Francis Ngannou oglądał starcie Edwards vs Usman 3

Ngannou wspierał swojego przyjaciela z Afryki przed próbą odzyskania pasa mistrzowskiego wagi półśredniej. Usman jednak przegrał trylogię z Leonem Edwardsem i musiał obejść się smakiem przed myślą o ponownym zastaniu mistrzem UFC.

Francis Ngannou oglądał starcie Edwards vs Usman 3 i przekazał szokującą wiadomość!

W sieci natomiast pojawił się materiał udostępniony przez Francisa Ngannou, który oglądał galę UFC 286 w swojej wiosce w Kamerunie.

Podczas transmisji przekazał on szokującą informację o tym, że… Kamaru Usman nie trenował do tego londyńskiego starcia z Leonem Edwardsem:

“Wiem, że nie trenował do tej walki. Nie miał odpowiednio dużo czasu na trening przez soje kontuzje, ale był tam, wszedł do oktagonu. To zwycięstwo, trochę niefortunne zwycięstwo, ale myślę, że mentalnie będzie on teraz silniejszy niż przedtem.”

Materiał Francisa Ngannou poniżej:

Zobacz także:

Arkadiusz Wrzosek skomentował zachowanie w walce Denisa Załęckiego: Robisz ludzi w bambuko! Widzieliście?

Gwiazda kickboxingu oraz wschodząca gwiazda Federacji KSW – Arkadiusz Wrzosek skomentował zachowanie w ostatniej walce bokserskiej Denisa Załęckiego.

Najman opublikował “relację ze sparingu z Boxdelem!” Baron się przestraszył?

Nie doszło do sparingu! Marcin Najman opublikował na swoim kanale na “YouTube” film, w którym widzimy jak mieszkaniec Częstochowy czeka na “Boxdela”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis