MMA PLFrancis NgannouFrancis Ngannou o walce z Jonem Jonesem: On lepszy jest w walkach na twitterze niż w oktagonie

Francis Ngannou o walce z Jonem Jonesem: On lepszy jest w walkach na twitterze niż w oktagonie

Francis Ngannou w rozmowie z Brucem Bufferem wypowiedział się o potencjalnej walce z Jonem Jonesem. Starcie aktualnego mistrza wagi ciężkiej z byłym dominatorem dywizji półciężkiej jest “wymarzonym” zestawieniem wielu fanów mieszanych sztuk walki.

Francis Ngannou

Kameruńczyk, który na UFC 270 w Anaheim obronił tytuł mistrzowski wypunktowując Ciryla Gane, teraz jest coraz śmielej zestawiany z mającym zadebiutować w królewskiej dywizji wagowej Jonem Jonesem.

Czy jednak do tej walki dojdzie?

Francis Ngannou o walce z Jonem Jonesem: On lepszy jest w walkach na twitterze niż w oktagonie

“Predator”, który jest obecnie w fazie negocjacji z UFC nowego kontraktu ma pewne wątpliwości:

“Uważam, że podstawową kwestią, którą musimy znać jest to, czy Jon Jones nadal chce walczyć. W rzeczywistości bowiem jest ostatnio lepszy w walkach na twitterze niż w oktagonie.” – skomentował krótko Ngannou.

Jest to uszczypliwość dotycząca ostatniej aktywności Jonesa, którego częściej widuje się na Twitterze niż na salach treningowych.

Sam Ngannou w tej samej rozmowie z Brucem Bufferem przyznał także, że jego powrót do oktagonu opóźni się ze względu na planowaną w marcu operację kolana. Kameruńczyk ma wrócić dopiero po lecie 2022 roku.

Zobacz także:

Kawulski o rewanżu Mameda z Soldiciem: Wszystko jest możliwe, Mamed już parę razy był skreślany! Co wy na to?

Dojdzie do rewanżu pomiędzy Roberto Soldiciem (20-3), a Mamedem Khalidovem (35-8-2). Głos w sprawie takiego zestawienia zabrał jeden z właścicieli KSW – Maciej Kawulski.

High League 2: Denis Załęcki to wielokrotny mistrz Polski w K-1! Są nagrania! Wiedzieliście?

Denis Załęcki już od najmłodszych lat startował w zawodach i tym samym zyskał spore doświadczenie. ”Bad Boy” już piątego lutego stoczy swoją pierwszą walkę w freakowej organizacji. Załęcki podczas High League 2 zmierzy się z Alanem Kwiecińskim.

Denis Załęcki zdradza czy Soroko idzie do więzienia i komentuje bójkę z ochroniarzem! [WIDEO]

Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem skomentował spięcie z ochroniarzem, które pojawiło się po jego face to face z Alanem Kwiecińskim. Do tego starcia dojdzie już w najbliższą sobotę na gali High League 2 w Krakowie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis