MMA PLKSWKawulski o rewanżu Mameda z Soldiciem: Wszystko jest możliwe, Mamed już parę razy był skreślany!

Kawulski o rewanżu Mameda z Soldiciem: Wszystko jest możliwe, Mamed już parę razy był skreślany!

Dojdzie do rewanżu pomiędzy Roberto Soldiciem (20-3), a Mamedem Khalidovem (35-8-2). Głos w sprawie takiego zestawienia zabrał jeden z właścicieli KSW – Maciej Kawulski.

Khalidov

O starciu dwóch wielkich mistrzów mówiło się już od dłuższego czasu. Walka nie zawiodła jeśli mówimy o emocjach. Mamed korzystał z dużej ilości kopnięć. Wydawało się, że akcje Mameda nie robiły wielkiego wrażenia na ”RoboCopie”. Chorwat w drugiej rundzie znalazł sposób na znokautowanie rywala.

Warto zaznaczyć, że Khalidov wrócił już do treningów.

Czas zacząć trenować✌️

Posted by Mamed Khalidov on Friday, January 21, 2022

Kawulski o rewanżu Mameda z Soldiciem: Wszystko jest możliwe!

Maciej Kawulski w rozmowie z portalem sport.pl został zapytany o potencjalny rewanż Mameda Khalidova (35-8-2) z Roberto Soldiciem (20-3).

Wszystko jest możliwe. Wszystko jest w MMA możliwe. Myślę, że nie od razu. Natomiast Mamed już parę razy był skreślany. Wszyscy myśleli, że to już koniec – po czym powracał i odzyskiwał pas. Wszystko jest możliwe. Jeżeli wypowiadasz imię Mamed i nazwisko Khalidov – to pamiętaj, że wszystko jest możliwe.

Zobacz także:

Adam Kownacki wyśmiewa trening Miśka z Nadarzyna. Podłożył muzykę pod jego tarczowanie [WIDEO] Widzieliście?

Najlepszy obecnie pięściarz wagi ciężkiej z Polski – Adam Kownacki wyśmiewa trening Miśka z Nadarzyna. Wideo z przygotowań byłego gangstera do walki z Marcinem Najmanem obiegło dzisiaj media społecznościowe.

Kamerzysta i Kruszwil ostro o FAME MMA: Markowi lizał dupę, przecież my to tak naprawdę wypromowaliśmy! Co wy na to?

W czwartek odbył się program ”PRIME SHOW ZADYMA”, a w nim główni bohaterowie pierwszej edycji. Doszło do starcia słownego pomiędzy ”Kamerzystą”, a ”Lordem Kruszwilem”. Obaj w pewnym momencie w mocnych słowach wypowiedzieli się o FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis