MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki zdradza czy Soroko idzie do więzienia i komentuje bójkę z ochroniarzem! [WIDEO]

Denis Załęcki zdradza czy Soroko idzie do więzienia i komentuje bójkę z ochroniarzem! [WIDEO]

Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem skomentował spięcie z ochroniarzem, które pojawiło się po jego face to face z Alanem Kwiecińskim. Do tego starcia dojdzie już w najbliższą sobotę na gali High League 2 w Krakowie.

Załęcki

Kwieciński to jeden z najlepszych sportowców wśród polskich celebrytów. Na swoim koncie ma 3 walki dla Fame MMA oraz kilka dla organizacji zawodowych. W największej polskiej federacji Freak Fightowej posiada rekord 2 porażek i 1 zwycięstwa. Alan przegrał w debiucie z Arkadiuszem Tańculą, następnie wygrał w walce kickboxerskiej z Piotrem Pająkiem, żeby przegrać z nim rewanżu, tym razem w formule MMA.

Załęcki o Soroko: Walka jest zagrożona, ale zobaczymy!

Denis Załęcki chciał, aby na następnej edycji The War doszło do rewanżu pomiędzy Adamem Soroko, a Krystianem Rosą. W internecie pojawiły się informacje o tym, że Soroko będzie zmuszony odsiedzieć kolejne parę lat w więzieniu. Tym samym poprosiliśmy, aby ”Bad Boy” skomentował całą sytuację.

Chwilowo nie mam z nim kontaktu, ale niedługo będę się do niego odzywał. Słyszałem, że będzie się wstawiał do więzienia, więc nie wiadomo. Wielka niewiadoma (…) Myślę, że walka jest zagrożona, ale zobaczymy.

Cała rozmowa poniżej:

HIGH League 2 PPV

Pełna karta walk:

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak

Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk

Pojedynek o pas niskorosłych

Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema

Norbert “Dis” Gierczak vs Maciej “Zony” Zoniuk

Piotr “czuuX” Czupryn vs Piotr “Edzio” Bylina

Alan “Alanik” Kwieciński vs Denis “Bad Boy” Załęcki

Jakub Nowaczkiewicz vs Hubert “Dredziasty” Węzka

Konrad Karwat vs Mariusz “Super Mario” Sobczak

Zobacz także:

Popek straszy Normana Parke przed FAME MMA 13: Jesteś k**wa martwy! Zaskoczeni?

Pewności siebie nie można mu odmówić. Popek Monster (4-4) dwudziestego szóstego marca w Gliwicach stoczy swój drugi pojedynek w organizacji FAME MMA. Na trzynastej edycji czeka go nie lada wyzwanie. Popek zmierzy się z dużo lżejszym, ale jakże doświadczonym Normanem Parke.

Co zrobi Załęcki jak przegra z Kwiecińskim? ”Zdejmuję rękawice i normalnie go rozpier*alam!”

Denis Załęcki w najbliższą sobotę zmierzy się z Alanem Kwiecińskim. Do rozwiązania ich konfliktu dojdzie na gali High League 2 już piątego marca w Tauron Arenie. Denis odpowiedział na pytanie – co zrobi jak przegra nadchodzącą walkę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis