MMA PLKSWFinanse dograne, zostały tylko kwestie wagowe i techniczne! KSW coraz bliżej dopięcia walki Jurkowski vs. Kołecki!

Finanse dograne, zostały tylko kwestie wagowe i techniczne! KSW coraz bliżej dopięcia walki Jurkowski vs. Kołecki!

Foto: Fot. Sebastian Rudnicki, Piotr Pędziszewski

Wygląda na to, że oczekiwana przez fanów walka między Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim (17-11) a Szymonem Kołeckim (8-1) jest na najlepszej drodze do sfinalizowania. Potwierdzenie chęci do doprowadzenia do tego pojedynku znajdziemy w najnowszym odcinku programu “Klatka po klatce” na sportowefakty.wp.pl, gdzie gościł dyrektor KSW Wojsław Rysiewski.

Rysiewski odniósł się do tego zestawienia potwierdzając, że do ustalenia pozostały już nie kwestie finansowe, a wagowe i techniczne:

“Jesteśmy na dobrej drodze, żeby doprowadzić do walki Łukasz Jurkowski – Szymon Kołecki. W tej chwili nie pracujemy nad tym zbyt intensywnie. Obaj panowie wyrazili jednak publicznie chęć stoczenia takiego pojedynku, my zapowiedzieliśmy, że jesteśmy nim zainteresowani. Musimy dopracować jeszcze pewne tematy. Bardziej niż finanse do rozwikłania są kwestie wagowe i techniczne.”

Cała rozmowa z Wojsławem Rysiewskim w “Klatka po klatce” do sprawdzenia -> TUTAJ. 

Na plus tego zostawienia z pewnością jest to, że walki Szymona Kołeckiego z Łukaszem Jurkowskim chcą fani, którzy po zwycięstwie byłego sztangisty na KSW 52 rozkręcili w mediach społecznościowych akcję „JurasKołecki, którą cytowało większość mediów branżowych.