MMA PLFENFEN 45: Wielki Bu demoluje Milanovicia po 35 sekundach! Masiak udanie debiutuje [WIDEO]

FEN 45: Wielki Bu demoluje Milanovicia po 35 sekundach! Masiak udanie debiutuje [WIDEO]

W klatce Fight Exclusive Night pojawiło się dużo kilogramów. Patryk Masiak ma za sobą udany debiut w mieszanych sztukach walki. ”Wielki Bu” w 35-sekund znokautował Nikolę Milanovicia.

Masiak

Warto zaznaczyć, że Masiak już walczył. Jego pojedynek mieliśmy szansę zobaczyć na gali Rocky Boxing Night 13, gdzie zmierzył się z Pawłem Strykowskim. Po czterech rundach sędziowie ogłosili remis.

Nikola niespodziewanie zadebiutował w klatce KSW, gdzie w walce wieczoru KSW 59 zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim. Serb wszedł na zastępstwo za Bombardiera… kilka godzin przed walką! Milanović przegrał pojedynek jednak zaskarbił sobie wielu fanów, którzy od tamtej pory czekają na powrót.

Szybka robota!

Nikola Milanović od początku nastawił się na niskie kopnięcia. ”Wielki Bu” był szybszy i szybko dochodził do głosu ze swoimi ciosami. Kolejne uderzenia przy siatce i Nikola pada na deski. Walka zakończona po 35-sekundach.

Zobaczcie jak to wyglądało:

Zobacz także:

UFC wraca do Polski? Mateusz Gamrot zdradza: Już nawet rozmawiali z niektórymi halami!

To jest świetna wiadomość! Mateusz Gamrot we wczorajszym ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym wyjawił, że w przyszłym roku możliwy jest powrót UFC do Polski. Tym samym byłaby to trzecia gala amerykańskiego giganta w naszym kraju. Pierwsza event odbył się w Krakowie – drugi zaś w Trójmieście.

Gruziński mistrz aresztowany! Zawodnik MMA protestował przeciwko decyzji rządu! Co wy na to?

Mistrz organizacji Oktagon – Mate Sanikidze (9-2) został aresztowany, ponieważ protestował przeciwko decyzji rządu. W Gruzji na ulicy pojawiło się mnóstwo obywateli, którzy postanowili powiedzieć ”STOP” i próbują walczyć z decyzjami rządu, które ich zdaniem nie są sprawiedliwe oraz prawidłowe.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis