MMA PLNajnowszeGamrotUFC wraca do Polski? Mateusz Gamrot zdradza: Już nawet rozmawiali z niektórymi halami!

UFC wraca do Polski? Mateusz Gamrot zdradza: Już nawet rozmawiali z niektórymi halami!

To jest świetna wiadomość! Mateusz Gamrot we wczorajszym ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym wyjawił, że w przyszłym roku możliwy jest powrót UFC do Polski. Tym samym byłaby to trzecia gala amerykańskiego giganta w naszym kraju. Pierwsza event odbył się w Krakowie – drugi zaś w Trójmieście.

Gamrot

”Gamer” ma za sobą kolejne zwycięstwo w największej organizacji na świecie. Były podwójny mistrz KSW wrócił na odpowiednie tory. Polak wszedł na zastępstwo i wystąpił w głównej karcie UFC 285, gdzie zmierzył się niewygodnym Jalinem Turnerem. Amerykanin ma kapitalne warunki fizyczne. To była ciężka przeprawa. Ostatecznie po 3-rundach reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

UFC wróci do Polski?

To bardzo możliwe! Mateusz Gamrot, podczas wczorajszego programu na Kanale Sportowym zdradził, że UFC może wrócić do Polski w przyszłym roku.

Prawdopodobnie UFC wróci w przyszłym roku. Już nawet rozmawiali z niektórymi halami tutaj w Polsce. Pani, która mnie oprowadzała w środę podczas dnia medialnego na backstage’u – szepnęła słówko, że z taką halą i z taką halą rozmawiała. Możliwe, że w przyszłym roku się pojawią. Przygotowują się, wyszeptała, abym tam gdzieś u góry walczył, więc tym bardziej mi się to podoba. Od planu do realizacji daleka droga, ale jak sami wyszli z tą propozycją to petarda. Zapraszam, myślę, że wszyscy będą szczęśliwi.

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

KSW przedstawia zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka na Colosseum 2: “Ajtujku, tu jestem!” Widzieliście?

Federacja KSW przedstawia oficjalną zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka, do której dojdzie na czerwcowej gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Polski gigant w tej zapowiedzi postanowił rozbawić widza. I zrobił to dobrze!

Dziennikarz znów poczuł moc Gamrota! Zawodnik UFC zaprezentował kolejną technikę! [WIDEO]

Mateusz Gamrot gościł dziś po raz kolejny w “Kanale Sportowym”. W rozmowie z Maciejem Turskim padło wiele ciekawych kwestii, czy ciekawostek z przygotowań “Gamera” do UFC 285. Doszło także do “rękoczynów”!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis