MMA PLNajnowszeOktagonGruziński mistrz aresztowany! Zawodnik MMA protestował przeciwko decyzji rządu!

Gruziński mistrz aresztowany! Zawodnik MMA protestował przeciwko decyzji rządu!

Mistrz organizacji Oktagon – Mate Sanikidze (9-2) został aresztowany, ponieważ protestował przeciwko decyzji rządu. W Gruzji na ulicy pojawiło się mnóstwo obywateli, którzy postanowili powiedzieć ”STOP” i próbują walczyć z decyzjami rządu, które ich zdaniem nie są sprawiedliwe oraz prawidłowe.

Gruzja

“The NextGen” ma już zapowiedzianą walkę. Gruzin ma wystąpić dwudziestego dziewiątego kwietnia na Oktagon 42, gdzie zmierzyłby się z niepokonanym Losene Keitą (10-0). 24-latek w organizacji u naszych sąsiadów odnotował trzy walki, które wygrał na punkty. Mate wcześniej walczył chociażby w organizacji M-1 Global.

Sytuację całą skomentowała już organizacja Oktagon MMA.

Cała drużyna Oktagon MMA stoi za mistrzem Mate Sanikidze, który został aresztowany za udział w protestach przeciwko rosyjskim wpływom i poparciu dla Ukrainy. O sytuacji wiedzieliśmy od rana. Pierwsze informacje o tym, co się dzieje, otrzymaliśmy około piątej rano (…) Jesteśmy w kontakcie z jego żoną, zespołem i menadżerami. Postaramy się pomóc, jak tylko możemy

Gruziński mistrz aresztowany!

Oto co pisał Mate Sanikidze (9-2) w mediach społecznościowych jeszcze przed aresztowaniem.

Wolę walczyć w Europie za darmo niż w Rosji za miliard. Przyszłość Gruzji jest w Europie

W środę w stolicy Gruzji – Tbilisi trwa wielotysięczny protest przeciwko decyzji rządu. Gruzini są przeciwnikami ustawy “o agentach zagranicznych” oraz integracji Gruzji z Zachodem.

Mój człowiek Mate Sanikidze aresztowany zeszłej nocy na demonstracji przeciwko rosyjskiemu prawu i rosyjskiej polityce w Gruzji! – napisał dziennikarz Giorgi Kokiashvili.

Zobacz także:

KSW przedstawia zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka na Colosseum 2: “Ajtujku, tu jestem!” Widzieliście?

Federacja KSW przedstawia oficjalną zapowiedź walki Pudzianowski vs Szpilka, do której dojdzie na czerwcowej gali KSW Colosseum 2 na Stadionie Narodowym. Polski gigant w tej zapowiedzi postanowił rozbawić widza. I zrobił to dobrze!

Dziennikarz znów poczuł moc Gamrota! Zawodnik UFC zaprezentował kolejną technikę! [WIDEO]

Mateusz Gamrot gościł dziś po raz kolejny w “Kanale Sportowym”. W rozmowie z Maciejem Turskim padło wiele ciekawych kwestii, czy ciekawostek z przygotowań “Gamera” do UFC 285. Doszło także do “rękoczynów”!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis