MMA PLBellatorFedor zawalczy w Moskwie na gali Bellatora. Wielkie nazwiska jako potencjalni rywale!

Fedor zawalczy w Moskwie na gali Bellatora. Wielkie nazwiska jako potencjalni rywale!

To już oficjalna wiadomość! Legendarny Fedor Emelianenko zawalczy w Moskwie na gali Bellatora. Amerykańska organizacja oficjalnie poinformowała o kolejnej walce “Ostatniego Cara”.

Ta odbędzie się już 23 października w stolicy Rosji – Moskwie. Rywal Fedora na razie nie jest znany, ale pod uwagę brane są wielkie nazwiska ze świata mieszanych sztuk walki!

Fedor zawalczy w Moskwie na gali Bellatora. Wielkie nazwiska jako potencjalni rywale!

Prezes Bellatora Scott Coker po ostatniej gali w Uncasville zdradził kilka nazwisk, które są brane pod uwagę jako potencjalni rywale 44-letniego Rosjanina w jego najprawdopodobniej ostatniej walce w karierze:

“Uwierzcie mi, w tej chwili nie brakuje przeciwników dla Fedora na galę w Rosji. Dzwonią do mnie menadżerowie wszystkich wolnych agentów. Josh Barnett pisał do mnie wczoraj. Rozmawiałem z menadżerem Juniora dos Santosa. Alistair Overeem jest w grze. Lista się ciągnie i ciągnie…” – zdradził Coker.

A Wy jak myślicie – z kim Bellator zestawi Fedora w jego najbliższej walce?

Zobacz także:

Walka na horyzoncie? Pudzianowski zaczepia Khalidova: To nic nie da!

To byłoby dopiero zaskakujące zestawienie. Mariusz Pudzianowski (15-7) postanowił w mediach społecznościowych zaczepić Mameda Khalidova (35-7-2).

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Mocna rywalka na powrót! Będzie zwycięstwo?

Karolina Kowalkiewicz wraca do klatki UFC! Była pretendentka do pasa największej federacji na świecie zawalczy już w te wakacje! Rywalką Łodzianki będzie zaprawiona w bojach – Jessica Penne.

Tomasz Sarara zadebiutuje w MMA już na gali KSW 62. Znamy też rywala!

Na gali KSW 62 dojdzie do długo wyczekiwanego debiutu jednego z najlepszych polskich kickbokserów w formule MMA. Tomasz Sarara (0-0) spotka się 17 lipca z ostatnim rywalem, który pokonał go w ringu, Vladimirem Tokiem (0-1). Starcie odbędzie się w limicie kategorii ciężkiej.