MMA PLKSWWalka na horyzoncie? Pudzianowski zaczepia Khalidova: To nic nie da!

Walka na horyzoncie? Pudzianowski zaczepia Khalidova: To nic nie da!

To byłoby dopiero zaskakujące zestawienie. Mariusz Pudzianowski (15-7) postanowił w mediach społecznościowych zaczepić Mameda Khalidova (35-7-2).

Khalidov

Pod względem marketingowym to strzał w dziesiątkę! Mateusz Kaniowski podczas ostatniej gali zapytał Khalidova o potencjalny pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim.

Parę dni temu w wywiadzie powiedziałem, że jeżeli mi zaproponują to jak najbardziej. Przecież, gdyby to było freakowa walka z jakimś freakiem, to nie interesuje mnie ta walka. A Pudzianowski jest 100% zawodnikiem, 100% sportowcem. Ciekawe (…) Może tą obrotówkę lepiej bym wyprowadził (śmiech). Żartuje. No z ciekawości mógłbym się pobić.

Pudzian zaczepia Khalidova!

Mamed Khalidov na instagramie opublikował nagranie z pracy na worku. W drugiej połowie 2021 roku możemy spodziewać się następnej walki legendy KSW. Na te nagranie zareagował Mariusz Pudzianowski (15-7).

Pudzianowski

Pudzianowski wystąpił w walce wieczoru ostatniej 61 edycji w Trójmieście. Starcie z ”Jurasem” było świetnym posunięciem medialnym. Walka dostarczyła sporo emocji. Łukasz Jurkowski (17-12) miał swoje momenty, aby zaszokować zgromadzoną publiczność w hali. Ostatecznie Pudzianowski w trzeciej rundzie znalazł sposób, aby zakończyć walkę przed czasem.

Zobacz także:

MMA VIP 3: Krystian Pudzianowski i Tomasz Chic spotkali się po walce! [WIDEO] Widzieliście?

Jest szacunek po walce, a to równie ważne! Krystian Pudzianowski spotkał się w Częstochowie z Tomaszem Chicem. Obaj walczyli wysoko w karcie drugiej edycji MMA VIP.

Misiek z Nadarzyna zdradził za jaką kwotę chce walczyć ochroniarz Masy: Ty k**wa matole! Co wy na to?

Już nie pierwszy raz wspomina się o debiucie Mirosława Dąbrowskiego w mieszanych sztukach walki. Tym razem ”Misiek z Nadarzyna” wypowiedział się o potencjalnej walce z ”Mięśniakiem”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis