MMA PLConor McGregorFani Don Kasjo wierzą w jego zwycięstwo z McGregorem: Zniszczysz go w pierwszej rundzie!

Fani Don Kasjo wierzą w jego zwycięstwo z McGregorem: Zniszczysz go w pierwszej rundzie!

Foto: FAME MMA

Kasjusz Życiński jeszcze przed wakacjami stoczy swój następny pojedynek. Popularny ”Don Kasjo” postawił ultimatum FAME MMA. Następny pojedynek musi być z zawodnikiem UFC. Kasjusz gwarantował, że jest w stanie w formule bokserskiej pokonać Conora McGregora i Khabiba Nurmagomedova. Co ciekawego fani ”Don Kasjo” wierzą w jego zwycięstwo z reprezentantem Irlandii.

Kasjusz Życiński na konferencji prasowej przed galą FAME MMA 8 zapowiedział, że walka z Marcinem Najmanem może być jego ostatnią w bokserskiej karierze, a do powrotu do klatki FAME MMA zmusi go jedynie wielkie nazwisko z przeszłością w MMA. Najchętniej stoczyłby walkę z Khabibem Nurmagomedovem.

Najlepiej by mnie interesowała walka z Khabibem. On jest niepokonany, ja jestem niepokonany. Oczywiście walka w boksie. Jestem realistą i uważam, że w MMA nie miałbym do niego podjazdu, ale w boksie uważam, że bym go pokonał. Możecie się śmiać, ale udowodnię wam, że jeśli włodarze poczynią starania i ściągną mi jakąś gwiazdę z UFC, to wam zamknę ryj, nawet dziennikarzom, którzy uważają, że nie mam w takiej walce szans.

Ponadto Kasjusz podkreślał, że również jest przekonany – co do zwycięstwa nad byłym podwójnym mistrzem UFC, Conorem McGregorem.

Fani wierzą w zwycięstwo Don Kasjo: Król go rozjedzie!

Kasjusz Życiński w mediach społecznościowych zapytał fanów  kogo widzą jako jego najbliższego przeciwnika.  ”Don Kasjo” ponownie zasugerował zestawienie z Conorem McGregorem.

Hmm Fame Mma 10?🤔🤔🤔 chcecie takiej walki w boksie 😎 mój rekord w boksie to 1-0, a Conora 0-1 😎 czy kogo widzicie z UFC na mojego przyszłego rywala? 😎💪🏻🔥 #teamkróla #101twarzydonkasjo #teamdonkasjo

Była krytyka, ale i również pewne zaskoczenie. Fani Kasjusza Życińskiego wierzą, że wygrałby on z Conorem McGregorem. Sami zobaczcie:

komentarze
komentarz
komentarz
komentarz

Nie tak dawno postanowiliśmy zapytać Krzysztofa Rozparę jak realna jest walka Kasjusza Życińskiego z gwiazdami UFC typu Conor McGregor bądź Khabib Nurmagomedov. Jeden z właścicieli FAME MMA odpowiedział w humorystyczny sposób przy tym podkreślając, że rozważają różne scenariusze.

No to ja popłynę tutaj w klimacie Kasjusza ”oczywiście, że tak rozmowy trwają z menadżerem McGregora mamy kontakt i takie rozmowy prowadzimy”. Myślę, że wszyscy wiedzą – że próbujemy sobie tutaj żartować. Róże scenariuszem rozważamy. Kasjusz jest postacią bardzo ciekawą/barwną i aktualnie lubianą przez naszych widzów.      

Zobacz także:

Najman ostro o Trybsonie! Zaskoczeni?

Marcin Najman nie szczędził słów. Chodzi o Pawła Trybałe, który skrytykował Marcina po ostatniej walce z ”Don Kasjo”

Ford trenuje z byłym mistrzem KSW! Widzieliście?

Debiut olbrzyma w KSW coraz bliżej. Ford trenuje z byłym mistrzem KSW