MMA PLKSWFord robi postępy! Olbrzym tym razem trenuje z byłym mistrzem KSW!

Ford robi postępy! Olbrzym tym razem trenuje z byłym mistrzem KSW!

Foto: Martyn Ford facebook

Wyczekiwany debiut Martyna Forda w mieszanych sztukach walki coraz bliżej! Brytyjczyk nie tak dawno za pomocą mediów społecznościowych zdradził, że swój pierwszy pojedynek w KSW odnotuje w czerwcu 2021 roku.

Wielu fanów było przekonanych, że nigdy nie dojdzie do walki Martyna w MMA, ale jak widać jest coraz bliżej realizacji. Pojedynek Martyna była możliwa już w poprzednim roku w Ergo Arenie, a potem w Londynie, lecz ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem.

Martyna fani sportów walki dobrze znają z produkcji w 2016 roku. Mowa o filmie ”Undisputed IV”, gdy Ford zmierzył się z Yuri Boyką. Już w filmie Martyn Ford robił ogromne wrażenie!

Martyn Ford trenuje z byłym mistrzem KSW!

Martyn Ford swój debiut w MMA bierze na poważnie. Brytyjczyk ma za sobą treningi z byłym mistrzem KSW w wadze średniej – Scottem Askhamem (19-5). Ex zawodnik UFC zdradził, że sam z niecierpliwością czeka na pierwszą walkę Forda.

Trenowałem wczoraj z bestią @martynfordofficial! Nie mogę się doczekać jego debiutu w @ksw_mma !

Dodatkowo ‘’Koszmar’’ skomentował zdjęcia, które dodał Askham.

Odcięło mi nogi, a to moja najmocniejsza strona. To była ogromna przyjemność ziomek.

Ford zamierza zaskoczyć fanów! Ford w ostatnim czasie wstawia sporo materiałów wideo ze swoich treningów. Sami zobaczcie jak mu idzie:

Zobacz także:

Zirytowany Adesanya o walce z Błachowiczem! Widzieliście?

Israel Adesanya jest zirytowany, gdy słyszy ponownie o ”Legendarnej Polskiej Sile”. Nigeryjczyk w marcu stanie przed szansą zdobycia drugiego pasa

Utalentowana zawodniczka wystąpi na gali Najmana! Zaskoczeni?

No to mamy pewną niespodziankę. Na gali Marcina Najmana wystąpi utalentowana zawodniczka MMA