MMA PLFAME MMAFAME MMA 11: Patrycja Wieja przekaże bonus ze sprzedaży PPV na leczenie brata jej rywalki

FAME MMA 11: Patrycja Wieja przekaże bonus ze sprzedaży PPV na leczenie brata jej rywalki

Fantastyczna postawa Patrycji Wieji po walce z Way of Blonde na gali FAME MMA 11! Zwyciężczyni pierwszej edycji Projektu Lady zadeklarowała przekazanie bonusy ze sprzedaży PPV na leczenie chorego brata jej rywalki.

Dla Wieji walka na FAME MMA 11 była debiutem w klatce. Zaprezentowała się ona lepiej niż dobrze i postawiła poważne warunki bardziej doświadczonej rywalce. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska ma bowiem teraz rekord 3-0 i w kolejnej walce najprawdopodobniej zawalczy o pas mistrzowski z Martą Linkiewicz.

Wieja natomiast w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim po walce z Way of Blonde zadeklarowała, że przekaże bonus ze sprzedaży PPV ze swojego reflinku na leczenie chorego na białaczkę brata Way of Blonde.

Brawo za postawę!

Zobacz także:

FAME MMA 12: Don Kasjo zapewnia, że ma dużą szansę, aby pokonać Wrzoska przed czasem! Jest taka szansa?

Kasjusz Życiński jest pewny swego przed nadchodzącym starciem. ”Don Kasjo” już w listopadzie wystąpi na FAME MMA 12, gdzie skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem KSW w wadze piórkowej. Życiński na zasadach boksu zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem.

Kwieciński komentuje bójkę z Ferrarim: Tak jak Murańscy tata syn, tak druga para rośnie!

Obecność Amadeusz Ferrariego gwarantuje dymy! Tak też było przed ceremonią ważenia FAME MMA 11. Roślik pobił się w hotelu z Alanem Kwiecińskim. Już od jakiegoś czasu widać konkretną spinę – nie brakuje też mocnych słów.