MMA PLFAME MMAFAME MMA 11 – wyniki na żywo

FAME MMA 11 – wyniki na żywo

Foto: FAME MMA

Zapraszamy do śledzenia wyników gali FAME MMA 11, która dziś wieczorem odbędzie się w Arenie Gliwice.

Do klatki FAME MMA ponownie wejdzie Norman Parke. Tym razem zawodnik z Irlandii Północnej zmierzy się z Borysem Mańkowskim. Walka odbędzie się na zasadach bokserskich, lecz naprawdę ciekawie zmodyfikowanych. Będzie bowiem jedynie jedna runda trwająca za to aż 15 minut. Na dodatek zawodnicy będą walczyć w małych rękawicach używanych na co dzień do MMA. Pojedynek ten będzie swoistym rewanżem za KSW 47, kiedy to decyzją sędziowską zwyciężył “Stormin”.

Po raz kolejny zawalczy jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów Sylwester Wardęga. Debiutu nie może on zaliczyć do udanych, gdyż na FAME MMA 9 w pierwszej rundzie poddał go Jego rywalem w co-main evencie gali miał być Wojciech Przeździecki, lecz z powodu kontuzji Wardęgi walka odbędzie się na zasadach boksu a nowym przeciwnikiem będzie Danny Ferreri. Popularny “Ojwojtek” z WiP Bros zmierzy się za to z Marcinem Dubielm.

Zobaczymy też starcia debiutantów w FAME MMA. Były członek Ekipy Friza Mikołaj “Mixer” Magdziarz zmierzy się ze streamerem Piotrem “Popo” Węgrzynem. Z kolei raper Norbert “Smolasty” Smoliński zawalczy z twórcą disco polo Piotrem Kołaczyńskim znanym pod ksywą “MiłyPan”. Co ciekawe “Smolasty” wspólnie z Sariusem nagrał też singiel promujący galę.

Kolejna nowa twarz w organizacji – prowadzący kanał “Maksymalnie” na YouTube, trener personalny Maksym Ziółkowski. Pierwotnie miał on zawalczyć z “Boxdelem”, jednak włodarz FAME MMA wycofał się w ostatniej chwili tłumacząc się kontuzją i w jego miejsce wskoczył Filip Zabielski.

Ponadto pojawią się też inni zawodnicy, których znamy z poprzednich edycji, w tym Amadeusz “Ferrari” Roślik, Marcin Malczyński. Krystian “Krycha” Wilczak czy Piotr “Szeli” Szeliga.

Łącznie w rozpisce znalazło się aż 11 walk. Tradycyjnie wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV. Początek gali o godz. 20:00. Wcześniej odbędą się zaś starcie półfinałowe ROAD TO ARMIA.

Półfinały ROAD to ARMIA oraz dwie pierwsze walki dostępne na YouTube. Pozostałe pojedynki zaś wyłącznie w PPV (od 24,99 zł).

FAME MMA 11 – PPV

FAME MMA 11 – wyniki:

Walka wieczoru:
Borys “The Tasmanian Devil” Mańkowski pok. Norman “Stormin” Parke przez jednogłośną decyzję – walka bokserska (1 runda 15-minutowa w małych rękawicach)  

Pozostałe:

Marcin Dubiel pok. Wojciech “Ojwojtek” Przeździecki przez TKO (ciosy w parterze), Runda 1, 2:01
Danny Ferreri pok. Sylwester Wardęga przez niezdolność do walki, Runda 2 – walka bokserska
Piotr “Popo” Węgrzyn pok. Mikołaj “Mixer” Magdziarz przez TKO (ciosy w parterze), Runda 2, 2:48
Amadeusz “Ferrari” Roślik pok. Filip “Filipek” Marcinek przez jednogłośną decyzję
Filip Zabielski vs. Maksym “Maksymalnie” Ziółkowski – większościowy remis (28-28, 27-28, 28-28)
Piotr “Miły Pan” Kołaczyński pok. Norbert “Smolasty” Smoliński przez werbalne poddanie (kontuzja), Runda 1 0:48
Arkadiusz Tańcula pok. Marcin Malczyński przez TKO (ciosy w parterze), Runda 1, 0:28
Krystian “Krycha UFC” Wilczak pok. Aleksandr “Sasha” Muzheiko przez niejednogłośną decyzję (29-28, 28-29, 29-28)
Karoliina “Way of Blonde” Brzuszczyńska pok. Patrycja Wieja przez jednogłośną decyzję
Piotr “Szeli” Szeliga
pok. Krzysztof “Wujaszek Fericze” Ferenc przez nokaut, Runda 1, 2:26

Zobacz także:

FAME MMA 12: Don Kasjo zapewnia, że ma dużą szansę, aby pokonać Wrzoska przed czasem! Jest taka szansa?

Kasjusz Życiński jest pewny swego przed nadchodzącym starciem. ”Don Kasjo” już w listopadzie wystąpi na FAME MMA 12, gdzie skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem KSW w wadze piórkowej. Życiński na zasadach boksu zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem.

Don Kasjo uważa, że w MMA pokonałby Joshuę, Usyka i Wildera: Krótka piłka by z nimi była! Co wy na to?

Kasjusz Życiński nie przestaje zaskakiwać. ”Don Kasjo” odpowiadał na kolejne pytania na insta stories. Jeden z fanów zapytał gwiazdy FAME MMA czy pokonałby aktualnych mistrzów świata. Kasjusz zapewnia, że Oleksandr Usyk, Deontay Wilder oraz Anthony Joshua nie mieliby z nim szans w formule… MMA!