MMA PLFAME MMAFAME MMA uprzedza Malika Montanę i rusza z nowym projektem HYPE! Nagrodą główna…

FAME MMA uprzedza Malika Montanę i rusza z nowym projektem HYPE! Nagrodą główna…

Foto: Facebook: FAME MMA

Fame MMA rusza z kolejnym dużym projektem! Poznańska organizacja wyciąga dłoń do mniej rozpoznawalnych twórców internetowych i daje szansę na zdobycie dużej rozpoznawalności.

Do kogo skierowana jest propozycja?

Przede wszystkim do mniej znanych twórców internetowych. Jak wynika z komunikatu, włodarze nowej organizacji poszukują początkujących youtuberów, streamerów, którzy interesują się sportami walki.

Nitrozyniak, Wojtek Gola, Boxdel, czyli… HYPE powered by FAME 🔥🔥🔥 HYPE to system rozgrywek stworzony dla nowych, młodych twórców. Będziemy szukać talentów, które zelektryzują polską scenę social media. Do wygrania jest gruby kontrakt w FAME MMA 🔥💰 Szalone pomysły, zupełnie odmieniona scenografia i nowe rozwiązania, których wcześniej w Federacji nie widzieliście. Już niebawem zobaczycie coś przygotowywaliśmy dla Was przez długi czas, coś naprawdę wyjątkowego 🔥🔥🔥 Jeżeli jesteś początkującym youtuberem, tiktokerem, streamujesz na Twitchu lub rozwijasz swój kanał na Instagramie czy Facebooku, ale przede wszystkim masz zajawkę na sztuki walki i chcesz prawdziwego fame’u, śledź profil @hypemmatv 👀 Może to właśnie Ty jesteś kolejną gwiazdą FAME MMA ❤️👊 Bądźcie na bieżąco 🔥💣.

Włodarze poznańskiej organizacji wielokrotnie mówili, że zgłasza się do nich wielu mniejszych twórców chętnych zawalczyć na gali. O ile na początku było to możliwe, bo federacja kontraktowała mniej znane osobistości medialne, o tyle dziś furtka dla mniej popularnych twórców byłaby zamknięta.

Wielu influencerów zdaje sobie sprawę z tego jak bardzo angaż w Fame MMA pomoże im rozpromować swoją internetową działalność. Przykładami twórców, którzy “wybili się” na Fame są miedzy innymi Adrian Polański, czy Amadeusz “Ferrari” Roślik. Obecność w organizacji przedstawiła ich szerokiej publiczności.

Hype będzie niewątpliwą szansą dla mniej popularnych twórców na wybicie się. Nagrodą dla najlepszego zawodnika ma być kontrakt z Fame MMA.

Zobacz także:

Ciryl Gane lepszy w walce wieczoru UFC on ESPN+ 44. Ten pojedynek nie porwał [WIDEO]

W walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 44 spotkali się Ciryl Gane i Jairzinho Rozenstruik. Obaj zawodnicy to specjaliści od kończenia przed czasem. Mimo tego pojedynek był bardzo taktyczny i potrwał pięć rund. Przewaga Francuza była bezdyskusyjna.

Pająk na treningu z byłym mistrzem UFC! Zaskoczeni?

Piotr Pająk swój drugi pojedynek w FAME MMA stoczy siedemnastego kwietnia na jubileuszowej 10-edycji. Już niebawem poznamy przeciwnika popularnego podróżnika. Piotr przygotowania do tego starcia spędza w Brazylii.

Canelo zmiażdżył obowiązkowego pretendenta. Teraz unifikacja! [WIDEO]

Saul “Canelo” Alvarez (55-1-2, 37 KO) wygrał kolejną walkę. Tym razem Meksykanin bez większych problem odprawił z kwitkiem Turka Avniego Yildirima (21-3, 12 KO).