MMA PLFAME MMAFAME MMA 10: Piotr Pająk na treningu z… byłym mistrzem UFC!

FAME MMA 10: Piotr Pająk na treningu z… byłym mistrzem UFC!

Piotr Pająk swój drugi pojedynek w FAME MMA stoczy siedemnastego kwietnia na jubileuszowej 10-edycji. Już niebawem poznamy przeciwnika popularnego podróżnika. Piotr przygotowania do tego starcia spędza w Brazylii.

Pewne jest jedno – rywalem Pająka nie będzie Alan Kwieciński. Rewanżowe starcie będzie najprawdopodobniej odłożone w czasie. Tym razem zawodnik pochodzący z Bielsko-Białej zawalczy w formule mieszanych sztuk walki. O całej sytuacji Piotr wspomniał w swoim ostatnim odcinku, który możecie zobaczyć poniżej.

Pająk na treningu z Jose Aldo!

Piotr Pająk jest w kolejnej długiej podróży. Trzeba było powiedzieć stop, ponieważ szykuje się drugi pojedynek w FAME MMA. Pająk swoje przygotowania spędza w Rio De Janeiro. Polak trenuje w klubie Academia Upper z legendarnym szkoleniowcem Dedé Pederneiras.

Brasilian Jiu-Jitsu Ossss Trening u prawdziwej legendy! Być tu i nie trenować w GI po prostu się nie da  Cieszę się ze trafiłem do tego klubu. Thank you bro @jesusmma21. Każdy mnie tu dobrze traktuje i dobrze się czuje na treningach  Przygotowania do kolejnej walki w toku

To nie koniec, bo Piotr na macie spotkał się z legendarnym Jose Aldo (29-7). Brazylijczyk właśnie w tym klubie przygotowuje się do swoich starć w UFC.

To wielki zaszczyt dzielić matę z tym wielkim mistrzem @josealdojunioroficial 🙏🏼🇧🇷😎 Treningi w Brazylii idą w dobrą…

Posted by Podróże Wojownika on Thursday, February 25, 2021

To wielki zaszczyt dzielić matę z tym wielkim mistrzem @josealdojunioroficial 🙏🏼🇧🇷😎 Treningi w Brazylii idą w dobrą stronę 😎 Będzie się działo ! @famemmatv 👊🏼😁 Thank you @jesusmma21 @bellacurvo 🙏🏼😁 Obrigado 🙏🏼😜🇧🇷 Zapraszam wszystkich na serię z Brazylii 🇧🇷

34-latek pięciokrotnie bronił pasa UFC w wadze piórkowej. Zatrzymał go dopiero w wyczekiwanej walce Conor McGregor. Irlandczyk zaszokował świat w 13-sekund nokautując mistrza. Aldo próbował jeszcze odzyskać tytuł, ale dwukrotnie musiał uznać wyższość Maxa Hollowaya.

Jose postawił na zmiany. Swoje ostatnie pojedynki toczył w wadze koguciej. Aldo po dyskusyjnej przegranej z Marlonem Moraesem i tak dostał szansę mistrzowską. Brazylijczyk po świetnej wojnie przegrał przed czasem z Petrem Yanem. 34-latek ostatnie starcie stoczył w grudniu poprzedniego roku. ”Junior” jednogłośną decyzją sędziów pokonał Marlona Vere.

Zobacz także:

Ile zarabiają ”chłopaki do bicia”? Widzieliście?

Popularny dziennikarz sportowy Andrzej Kostyra poruszył kontrowersyjny temat wynagrodzeń i wyliczył ile zarabiają tak zwani “chłopaki do bicia” w boksie. Dziennikarz w kilku przypadkach podał konkretne kwoty!

Bonus BGC ćwiczy przyjmowanie liści! To dobry pomysł?

W sieci pojawiło się wideo pokazujące jak Bonus BGC ćwiczy przyjmowanie “liści”! Ten pochodzący z Wrześni celebryta i zawodnik mieszanych sztuk walki już 20 marca wystąpi na gali PunchDown 3 w Poznaniu.