MMA PLDon KasjoFAME MMA 8: W stawce walki Don Kasjo-Najman będzie pas!

FAME MMA 8: W stawce walki Don Kasjo-Najman będzie pas!

Foto: FAME MMA

Kasjusz Życiński swój najbliższy pojedynek stoczy dwudziestego pierwszego listopada. Na FAME MMA 8 ma do wyjaśnienia konflikt z Marcinem Najmanem. Jak się okazuje w stawce będzie upragniony pas!

Przypomnijmy, że poza wspomnianym starciem poznaliśmy też inne zestawienie, do którego dojdzie w listopadzie. Mowa tu o kategorii królewskiej, a w niej Piotr Piechowiak zmierzy się z debiutującym w organizacji – Piotrem Szeligą. ”Bestia” w błyskawiczny sposób odprawił ”El Testosterona”. Szeliga zaś pokonał faworyzowanego przed walką Krystiana Pudzianowskiego.

Walka Don Kasjo-Najman, a na szali pas!

Kasjusz Życiński na kanale ”Kto Wygrał” zdradził niespodziankę. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” doczeka się upragnionej walki o pas. Nowe trofeum mamy zobaczyć już na najbliższej konferencji prasowej promującą FAME MMA 8.

Na kolejną konferencję będzie pas króla. Jest w trakcie robocizny.

Przypomnijmy, że Kasjusz Życiński miał wystąpić już na siódmej edycji w Łodzi, ale wykluczył go uraz ucha. Doznał go podczas sparingu z Pawłem Tyburskim, o którym było głośno. Walka z Łukaszem Lupą została odwołana. Łukasz wystąpił jednak w Łodzi i pokazał się z naprawdę dobrej strony. Tym razem w formule MMA znokautował Marcina ”Mielonidasa” Makowskiego.

Mieliśmy również szansę porozmawiać z najbliższym przeciwnikiem ”Don Kasjo”. Zobaczcie co powiedział przed nadchodzącym starciem.

Zobacz także:

McGregor przesłuchany przez policję! Będą duże problemy?

Były podwójny mistrz UFC znów ma kłopoty. Co tym razem miał wywinąć? Sami zobaczcie

Uczestnik ”Tylko Jeden” dostaje upragnioną walkę! Będziecie śledzić?

Piotrek Walawski pokazał się z dobrej strony w programie ”Tylko Jeden”. Teraz czas na nowe wyzwanie