MMA PLKSWUczestnik ”Tylko Jeden” już we wrześniu zawalczy w Abu Dhabi!

Uczestnik ”Tylko Jeden” już we wrześniu zawalczy w Abu Dhabi!

Piotr Walawski (7-4-1) doczeka się upragnionego pojedynku! Co ciekawe Podopieczny Łukasza Zaborowskiego podkreślał, że liczy na walkę poza granicami kraju. Dojdzie do tego już dwudziestego piątego września w Abu Dhabi.

”Leda” ma za sobą udział w programie ”Tylko Jeden”, w którym główną nagrodą był kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. 22-latek pokazał się w nim z naprawdę dobrej strony.

Piotr Walawski poznał szczegóły następnego pojedynku!

Piotr Walawski już dwudziestego piątego września zadebiutuje w organizacji UAE Warriors. Na 13 edycji zmierzy się z bardziej doświadczonym Tarekiem Suleimanem (9-7), a pojedynek jest zakontraktowany w kategorii średniej.

W walce wieczoru pas będzie bronił Chi Lewis-Parry (8-0-2), który stanie przed ciekawym wyzwaniem. Reprezentanta Wielkiej Brytanii czeka starcie z weteranem – Fabio Maldonado (26-14).

Pomocna dłoń na końcu mego ramienia i zanim o coś proszę kładę ręce na sterach ! 👊👊👊@sharktopteam@copacabanalodz@…

Opublikowany przez Piotr "Leda" Walawski Piątek, 11 września 2020

Pomocna dłoń na końcu mego ramienia i zanim o coś proszę kładę ręce na sterach!

Reprezentant Shark Top Team w programie ”Tylko Jeden” stoczył dwa pojedynki. W pierwszym sprawił dużą niespodziankę. Walawski na punkty pokonał Pawła Kiełka, który dostał drugą szansę. W drugim pojedynku Piotrek udowodnił, że zrobił duży progres. Dopiero na początku trzeciej odsłony sposób na niego znalazł niepokonany Adrian Bartosiński, któremu do tego czasu napsuł sporo krwi.

Najbliższy przeciwnik Walawskiego toczył pojedynki w wadze ciężkiej, półciężkiej, a teraz czas na średnią. Tarek do swoich walk przygotowuje się często w uznanym klubie Tiger Muay-Thai w Phuket. Reprezentant Syrii wszystkie swoje pojedynki kończył efektownie przed czasem. 30-latek ma już za sobą trzy starcia w organizacji UAE Warriors. Suleiman zaskakiwał odprawiając faworyzowanego Oli Thompsona i Stevena Kennedy, a w ostatniej walce przegrał z Juscelino Ferreirą.

Zobacz także:

Jan Błachowicz gościem Kuby Wojewódzkiego! Będziecie oglądać?

Polak pod koniec września będzie walczył o pas UFC. Zobaczcie kiedy Janek pojawi się w programie Kuby Wojewódzkiego

”Lew” chce zmiany werdyktu! Zaskoczeni?

Dariusz Kazimierczuk dostał swoją szansę i zawalczył z Marcinem Najmanem na FAME MMA 7. ”Lew” oglądnął na chłodno pojedynek i apeluje o zmianę werdyktu. Dlaczego? Sami zobaczcie